McLaren, Frankie Lee en Lowlands geselecteerd voor Bundeschampionate
18 juni 2022, 08:58
Dressuur
Dinja van Liere was met vier hengsten afgereisd naar Duitsland om tijdens de Rheinische Meisterschaften een ticket te bemachtigen voor de Bundeschampionate. De drie hengsten McLaren (v. Morricone I), Frankie Lee (v. Franziskus) en Lowlands (v. Millennium) reed ze naar een podiumplaats en ze werden geselecteerd voor de Bundeschampionate.
Vijfjarigen De vijfjarige McLaren en Frankie Lee deden niet veel voor elkaar onder. McLaren won de proef met een gemiddelde van 8,1, gevolgd door Frankie Lee op de tweede plaats met een 8,0. De hengst kreeg 9’ens voor de draf, galop en algemene indruk, maar ook een 8 voor de Durchlässigkeit. De stap werd gewaardeerd met een 6,5. Frankie Lee kreeg een 7,5 voor de stap, een 9 voor de draf en een 8 voor de galop. De algemene indruk leverde een 8 op en de Durchlässigkeit een 7,5. Derde werd Manuel Dominguez Bernal met Don Amour Waverley (v. Don Juan de Hus) met gemiddeld een 7,5.
Zesjarigen Manuel Dominguez Bernal en Fürst Knight EDI (v. Fürstenball) wonnen bij de zesjarigen met gemiddeld een 8,6. Dinja van Liere en Lowlands werden tweede met 8,4. De hengst kreeg voor de stap, draf, galop en de algemene indruk een 8,5. Op de Durchlässigkeit scoorden ze een 8. Derde werd Christian Reisch met Venecio P (v. Veneno) met een gemiddelde score van 8,2.
Vaderland De vierde hengst van Dinja, de Vitalis-zoon Vaderland werd niet geselecteerd. Hij kwam uit op een gemiddelde score van 7,6. Dinja schrijft op haar Instagrampagina: “Vaderland liep een super fijne proef totdat hij in het stapgedeelte werd gestoken door een horzel. Hij ging hierdoor met z’n hoofd ging schudden in de stap en in het begin van het galopgedeelte. Dat kostte zoveel punten dat hij zich als enige van de vier niet wist te selecteren voor het Bundeschampionat.”
Bekijk hier de uitslag van de vijfjarigen.
Bekijk hier de uitslag van de zesjarigen.
Bron: De Hoefslag / Instagram Dinja van Liere
Foto: Digishots