Afbeelding

Subtop l Fréderique Vermaat tweede in Lichte Tour Westmaas: “Gianfranco geeft een mooi en ontspannen beeld”

Dressuur

Fréderique Vermaat en Gianfranco S reden in het Zuid-Hollandse Westmaas een percentage van 63,82% bijeen op Lichte Tour-niveau. Hiermee eindigde de combinatie op Manege Flemming net achter Ryunosuke Kurado en Bellâtre D.e.s., die met 67,79% de overwinning grepen.  

Even inkomen

“Voor de proef die ik gereden heb, ben ik tevreden met de punten die hiervoor gegeven zijn”, steekt de amazone van wal. “Ik was al een aantal maanden niet gestart, dus het was weer even inkomen. De punten kwamen overeen met het gevoel tijdens de proef. Onderaan de protocol stond positief commentaar, dit is natuurlijk altijd leuk om te horen!”

Rechter pirouette

Vermaat kijkt kritisch naar de verbeterpunten voor de volgende keer. “Gianfranco geeft eigenlijk altijd een mooi ontspannen beeld. Daarnaast gingen de series en appuyementen goed tijdens proef. Ons grootste aandachtspunt ligt op dit moment bij de rechter pirouette. Deze gaat nog niet zoals het zou moeten, dus hier gaan we ook weer hard verder aan werken.”

Blij

De volgende wedstrijd van de combinatie staat gepland voor eind maart. “Ik ben blij dat ik afgelopen zaterdag ben gestart, nu weet ik weer waar ik aan kan gaan werken voor de aankomende wedstrijd.”

Goed karakter 

Vermaat rijdt Gianfranco, die door het leven gaat met de roepnaam Franco, nu al een aantal jaar voor zijn eigenaresse. “Zij heeft hem tussendoor ook gestart en het is de bedoeling dat zij hem ook weer overneemt als haar gezondheid dit toelaat. Franco heeft een heel goed karakter, dit maakt hem een heel fijn paard! Hij is super werkwillig en eigenlijk nooit gespannen”, sluit ze tevreden af. 

Bron: Hoefslag, overname zonder bronvermelding én schriftelijke toestemming via hoefslag@mphorses.nl is niet toegestaan. 

Foto: Demi van Reeven