Op voorhand was de KWPN-hengst Galleria’s Mister Masserati (bv. GLOCK’s Toto jr) wellicht niet de favoriet voor de zege in de finale van de Subli Cup bij de vijfjarigen. De ogen hiervoor waren gericht op Pavo Cup-winnaar My Blue Horse Santiano (v. Sezuan) en de winnaar van de halve finale Hexahon’s Miamanda (v. Rubiquil). In de spannende noteerde Diederik echter de beste zege met 85,5%.
Diederik is zeer te spreken over zijn proef: “Buiten had hij al wel twee voorselecties gewonnen. Toen waren het ook goede proeven, maar nu was het gewoon af. Dit was wel één van zijn betere proeven. Het is een echt sportpaard en gaat er echt voor in de ring, maar met zo’n sterk deelnemersveld had ik niet verwacht om te winnen.”
Kim Alting, stalamazone van Dinja van Liere, werd knap tweede met Madison Ave (v. For Romance) met 83,4%. Femke de Laat en Madison (v. Eyecatcher) werden derde met 83%.