Na de overwinning in de Intermediaire | wisten Marieke van der Putten en haar hengst About You RS2 (AC-DC x Estobar) ook de kür op muziek te winnen. Alle juryleden plaatsten de combinatie op de unanieme eerste plaats met een score van 76,61%.
In de rubriek gingen zestien combinaties van start waaronder elf Nederlandse combinaties. Marieke van der Putten reed een hele sterke kür met veel hoogtepunten in de draftour en in de galopseries. Kris de Vries werd tweede met Lexington (Dark Pleasure x Patijn) met een score van 75,03%. De Duitse Bianca Nowag-Aulenbrock stuurde Vaida-Girl OLD (Vitalis x Stedinger) naar de derde plaats. De score kwam uit op 73,20%.
Sharon Lubkemann wist in de top vijf te blijven. Ze noteerde een score van 71,52 met haar Flanagan RP (Vivaldi x Welt Hit ||). Brian Barnett eindigde nipt daarachter en werd zesde met 71,51%. De ruiter zat in het zadel van Milli (Millennium x l’Espoir). De score bedroeg 71,51%. Maxime van der Vlist werd zevende met 71,36% samen met haar Living Legend (Zonik x Zizi Top). Dana van der Meer werd achtste in het zadel van Kasimir (Cupido x Jetset-D). De score kwam uit op 71,42%. Denise Nekeman eindigde op de negende plaats. Samen met haar l’Unique STH (Boston x Samba Hit) noteerde ze een score van 71,09%.