Kelly Klarenbeek: “Zo veelzijdig mogelijk bezig”
21 oktober 2025, 07:15
Dressuur
Kelly Klarenbeek is veelzijdig met haar paarden bezig. Ze focust zich op dressuur en Working Equitation en heeft het liefst dat er elke dag iets afwisselends in de training is! Ze runt Kingdom Stables én daarnaast is ze verantwoordelijk voor de social media afdeling van Hidez Benelux, dit is het bedrijf van haar moeder en beste vriendin. Hidez is gespecialiseerd in compressie producten voor paarden en heeft een gouden wondformule ontwikkelt met uitzonderlijke resultaten.
Nadat Kelly te groot werd voor haar eerste pony, een Shetlander, met de naam Kenzo, kocht ze de bonte pony Kato. Beide pony’s heeft ze nog steeds. Met Kato heeft ze ook haar eerste gefokte veulen gekregen in 2024, Watch my Kholor, en start ze inmiddels M2 tussen de paarden.
“In 2018 kocht ik Kato, we zijn dus al een behoorlijk tijd samen! In september 2022 kwam daar de PRE Kjento bij. Ik heb daarvoor al de luxe gehad om een schoolmaster te morgen rijden in de dressuur en heb ik gesprongen en gecrossd met twee andere paarden, ik wist dus dat ik veel meer dingen leuk vond dan alleen dressuur”, laat Kelly aan Hoefslag weten.
Dressuur, springen & WE Kjento en Kelly starten in het L, thuis zijn ze bezig met de oefeningen voor het M. “Ik ben militair van beroep, dus ik ben met regelmaat periodes van huis. Het is daarom lastig om hele grote stappen te maken, maar gelukkig hebben we geen haast! Naast dat ik Kjento dus start in de dressuur en het WE, springen we ook af en toe een parcours! Niet perse iets dat je mensen vaak ziet doen met een PRE, maar hij vind het super leuk! Met Kjento merkte ik dat hij van een volledige focus op de dressuur niet gelukkig werd, hij had meer uitdaging nodig. Daarom zijn we begonnen met WE en van daaruit ben ik ook begonnen om af en toe een sprongetje te doen!”
Begin dit jaar kocht Kelly er nog een 3- jarige pony bij. De 2e bezichtigings welsh hengst, Roosendaals Kenwood “hij is nog helemaal groen, ik ben van plan om hem helemaal zelf op te gaan leiden. Met Kato doe ik thuis ook regelmatig springen en WE oefeningen, maar met de wedstrijden ligt de focus op de dressuur. Ik wil met haar heel graag naar het Z, dat is ons doel!”
Mijn paarden hebben allemaal namen gekregen bij mij die beginnen met de letter “K” zo dus ook mijn stalnaam Kingdom stables.
Foto: Inge Kempers
Hidez Naast de bezigheden met haar paarden op stal, is Kelly ook onderdeel van een ander bedrijf: Hidez Benelux. “We hebben de focus op compressie producten voor paarden. Dat zijn o.a. pakken, sokken en hoofdstukken. De prestaties van een paard zijn van veel factoren afhankelijk. Zo moet het fysiek de gevraagde inspanning aankunnen en daarna goed kunnen herstellen. Onze compressieproducten, in combinatie met onze supplementen, zijn zeer geschikt om dit te helpen realiseren. Om te zorgen dat paarden in topvorm blijven of sneller herstelen van een operatie of blessure, daarnaast ondersteund het de afvoer van vocht en afvalstoffen en werkt het rustgevend. Kijk voor meer informatie op: https://hidez.nl .
Bron: Hoefslag, overname zonder toestemming via hoefslag@mphorses.nl is niet toegestaan Foto: