Afbeelding

Jolein Scheermeijer: “Na al die jaren ken ik Fien door en door”

Algemeen

Jolein Scheermeijer viel op slag voor de goede gangen van Finesse (v. Tuschinski) toen ze de merrie voor het eerst zag. Door veel te trainen en te lessen kreeg de combinatie de smaak te pakken en zijn ze hard aan het werk om straks de overstap naar het Z te maken.

Bruine merrie

“Ik ken Fien al sinds ze vijf jaar oud was, het was echt liefde op het eerst gezicht”, steekt de amazone van wal. “Het is een mooie bruine merrie met super goede gangen; precies waar ik naar op zoek was.”

Samen genieten

Na het verkopen van haar vorige pony, ging de combinatie fanatiek aan de slag. “Ik wilde graag een groot paard om samen wedstrijden mee te rijden. Lekker trainen en vooral samen genieten.”

Kwaliteiten

Momenteel komt de combinatie uit in het M2. “We trainen op Z-niveau. Door de coronaperiode is het wedstrijdrijen wat minder geworden, maar ik wil graag deze zomer weer wat meer starten. Onze kwaliteiten liggen vooral bij de zijgangen en het verzamelen. Daarnaast is Fien natuurlijk gewoon heel mooi”, lacht Scheermeijer. 

Prinses

“Ik ben het meest trots op dat Fien gezond is en dat we samen een bijzondere band hebben opgebouwd in al die jaren. Ik ken haar door en door en we zijn dikke vriendjes. Ze is echt een prinses. Ik wil vooral blijven genieten samen, door lekker te rijden, te poetsen en te knuffelen”, besluit ze positief.

Bron: De Hoefslag, overname zonder bronvermelding en schriftelijke toestemming via hoefslag@mphorses.nl is niet toegestaan

Foto: DH Fotografie