Maikel van der Vleuten - O'Bailey v/h Brouwershof
CH Deurne 2023
© DigiShots
Maikel van der Vleuten - O'Bailey v/h Brouwershof CH Deurne 2023 © DigiShots digishots

NK Springen | Maikel van der Vleuten Nederlands kampioen: “Winnen is heel mooi, maar het gaat mij ook om de manier waarop” *VIDEO*

Springen

De senioren reden als allerlaatste deelnemers hun laatste parcours op het Nederlands kampioenschap springen in Deurne. Het was spannend tot en met de laatste deelnemer. Jur Vrieling leek niet te kloppen, maar kreeg in de tweede manche acht strafpunten. Maikel van der Vleuten en O’Bailey vh Brouwershof (v. Darco) werden bekroond tot Nederlands kampioen. Kim Emmen won de zilveren medaille en routinier Harrie Smolders greep het brons. 

‘Dat het mis ging had ik niet verwacht’

Het was voor Maikel de tweede titel bij de senioren. Hij vertrok met twee paarden richting het NK. "Ik had Luigi d’Eclipse mee om een goede kans te maken op een medaille en O’Bailey om meer ervaring op te doen. Dat het in de eerste manche mis ging met Luigi had ik niet verwacht en anders gehoopt. Ik heb veel hoop gevestigd op O’Bailey voor de toekomst en het NK is een belangrijk onderdeel voor de ervaring", vertelt de kersverse Nederlands kampioen aan Hoefslag-reporter Jacob Melissen. 

Klik hier voor de volledige uitslag van het NK Senioren.

Bron: De Hoefslag

Foto: Digishots