Naast de bekendere disciplines werd er ook een landenwedstrijd vierspannen verreden tijdens het prestigieuze CHIO Aken. Het zat heel dicht bij elkaar en even leek Duitsland er met de overwinning vandoor te gaan. Met 334,52 punten in de landenwedstrijd CAIO4* bleef TeamNL het Duitse team voor die met 335,61 punten finishte.
Individueel wisten de Nederlandse menners geen podiumplaats te behalen. Het beste resultaat in het de dressuur kwam op naam van Bram Chardon die vierde werd. Hij wist op de slotdag de winning wound van de vaardigheid te winnen. Koos de Ronde was de beste Nederlandse menner in de marathon met een vierde plaats. Overall was IJsbrand Chardon vijfde individueel gevolgd door Bram op de zesde plaats en Koos op de zevende plaats.
Bondscoach Ad Aarts kijkt tevreden terug: “De wedstrijd gaat over drie onderdelen, dat is maar weer eens gebleken. Ik ben blij dat deze 16e overwinning hier in Aken binnen is. We hebben teveel foutjes gemaakt, maar ja, het blijft een wedstrijd met paarden. We hebben er voor gevochten en het team heeft heel goed samengewerkt. De volgende wedstrijd is het NK in Exloo in het eerste weekend van augustus, dat past ook mooi in onze planning richting het WK.”