Hans-Peter Minderhoud en Glock's Toto Jr. op CDI Tolbert
Hans-Peter Minderhoud en Glock's Toto Jr. op CDI Tolbert Arnd Bronkhorst

CDI Tolbert | Zweedse Maria von Essen wint 3* Grand Prix, Minderhoud tweede

Dressuur

Een grote rubriek Grand Prix-combinaties reden vandaag hun eerste proef van de internationale 3* dressuurwedstrijd in Tolbert. Er werd uitgekeken naar het debuut van Hans-Peter Minderhoud met de dertienjarige Glock’s Toto Jr. (v. Totilas). Met een proef met meerdere hoogtepunten werden ze tweede met 73,54%.

Gio

Met drie eerste en twee tweede plaatsen wist de Zweedse Maria von Essen de rubriek op haar naam te schrijven met een nieuw persoonlijk record. In het zadel van haar Invoice won ze met 74,13%. De juryleden waren verdeeld over de top drie en gaven ook twee eerste plaatsen weg aan Hans-Peter Minderhoud. De derde plaats ging naar de Britse jonge amazone Annabelle Pidgley die de Olympische Gio naar 72,67% reed. 

Floor van Kempen scoort nieuw pr 

Voor Nederland eindigde Floor van Kempen op de zevende plaats. Ze scoorde met Geronimo een nieuw persoonlijk internationaal record met 70,30%. In de ritten van Marlies van Baalen met Go Legend en Hans-Peter Minderhoud ontstonden flinke storingen. Zij werden teleurstellend 19e en 28e. Zaterdag staat kür op muziek op het programma en zondag wordt de Special verreden. 

Bekijk hier de uitslag. 

Bron: De Hoefslag

Foto: Arnd Bronkhorst