De allerlaatste rubriek van Indoor Friesland 2025 was spannend tot het laatste moment. De afsluitende SLTN Grand Prix over 1,55m kwam op naam van Jody van Gerwen als enige foutloos bleef. De amazone zat in het zadel van haar tienjarige ruin Panamera Sth (v. Jonsaunier Dwergse Hagen). Ze kwamen over de finish in de tijd van 36,84 seconden.
De winnaar van vorig jaar werd tweede. Willem Greve en de dertienjarige hengst Highway Tn N.O.P. (v. Eldorado van de Zeshoek) lieten een balk vallen en finishten in 36,85 seconden. Als derde mocht Leopold van Asten zich opstellen met zijn twaalfjarige ruin VDL Groep Nino du Roton (v. Ironman van de Paderborre). Zij kregen ook vier strafpunten en finishte in 39,02 seconden. Jody zei na afloop: “Ik heb een fantastische barrage kunnen rijden. Er waren maar vier foutloze combinaties dus ik dacht ik ben altijd vierde en ik ga ervoor. De rit die ik in gedachten had, heb ik ook kunnen rijden.”
Bondscoach Wout Jan van der Schans is ook aanwezig: “Ik ben heel blij met Jody haar prestaties. Tegenwoordig is snelheid op veel wedstrijden echt van belang. Zij heeft laten zien dat ze dit beheerst. Over twee weken is JIM Maastricht en daar heb ik twee plaatsen vrij gehouden voor mensen die hier goed presteren. Jody krijgt zeker één van die plekken, dat heeft ze echt verdiend. De prestaties die hier geleverd zijn, neem ik overigens ook in gedachten om de startplaatsen in het verdere indoor seizoen in te vullen. Er zijn niet veel van dit soort concoursen en ik heb hier in Leeuwarden veel opgestoken.”
Jody is zichtbaar tevreden met de woorden van de bondscoach: “Maastricht is vier sterren, toch weer een stapje hoger. Ik hoop verder nog meer mooie wedstrijden te mogen rijden dit indoor seizoen. Dit was mijn debuut op Indoor Friesland en dat is me heel goed bevallen. Wat ik het allermooiste vond aan dit concours? Zonder twijfel het publiek dat in grote aantallen aanwezig was en voor iedere ruiter enthousiast applaudisseerde.”