Willem Greve (NED) - Grandorado TN N.O.P.
Partner Pferd Leipzig 2025
© DigiShots
Willem Greve (NED) - Grandorado TN N.O.P. Partner Pferd Leipzig 2025 © DigiShots DigiShots

WB Leipzig | Willem Greve en Grandorado TN N.O.P. tweede in 1,55m

Springen

In de internationale springrubriek ‘het kampioenschap van Leipzig’ had Willem Greve zijn veertienjarige hengst Grandorado TN N.O.P. (Eldorado van de Zeshoek x Carolus ||) formidabel aan het springen. In de rubriek over 1,55m namen zij de tweede plaats in achter Yuri Mansur. 

Elf in de barrage

Begin dit jaar nam Willem Greve zijn hengst mee naar CSI Groningen voor enkele rondes over 1,30m. In Leipzig Leipzig moest het duo vrijdag nog even inkomen met elf strafpunten, maar zaterdag stonden ze er weer. De grootramige hengst liet alle balken in de lepels liggen en mocht door naar de barrage met tien andere springpaarden. In de barrage lieten ze nergens tijd liggen en finishten in 39,14 seconden. Yuri Mansur dook daaronder met Vitiki (Valentino x For Expo) en won in een tijd van 39,14 seconden. Het podium werd compleet gemaakt door Giacomo Casadei die de derde tijd reed (44,62 seconden).

Kannan Jr

Ook Jur Vrieling had zich geselecteerd voor de barrage met de tienjarige schimmelhengst (Cornet Obolensky x Quick Star). Donderdag won het duo het parcours over 1,45m. Zaterdagmiddag bleef in de eerste omloop het scorebord op nul staan, maar in de barrage kwamen er elf strafpunten bij. De combinatie werd elfde. 

Bekijk hier de uitslag.

Bron: De Hoefslag

Foto: Digishots