Op de eerste wereldbekerwedstrijd vierspannen in Lyon heeft de Australiër Boyd Exell de eerste tien punten verzameld door zijn span naar de overwinning te sturen. IJsbrand Chardon eindigde op de tweede plaats en pakte hiermee de eerste zeven punten.
Er reden zes aanspanningen mee op de wedstrijd in Lyon. Na de eerste omloop ging IJsbrand Chardon aan de leiding met 168,34 seconden. In de drive-off gingen drie rijders van start. De Belg Dries Degrieck finishte in 169,34 seconden zonder fouten. IJsbrand Chardon bleef ook foutloos en dook onder die tijd en reed in 165,85 seconden over de eindstreep. Boyd Exell wist een nog snellere tijd neer te zetten van 162,55 seconden.
De volgende wedstrijdbekerwedstrijd wordt volgend weekend verreden in Maastricht. De finale wordt half januari verreden in Leipzig.