Na het WK in Herning, waar Charlotte Fry en Glamourdale twee gouden medailles wonnen, genoot de Lord Leatherdale-nazaat van een welverdiende vakantie. In de wereldbekerwedsrtijd in Londen kwamen ze donderdag weer voor het eerst aan de start en hoe! Ze wonnen de verkorte Grand Prix met maar liefst 84,03%. Een record voor de combinatie.
Maar liefst zeven keer noteerden ze de ultieme tien: voor het binnenkomen, de uitgestrekte draf, de wisselserie om de twee en om de pas, de uitgestrekte galop, de eerste passage op de AC-lijn en het laatste halthouden. De combinatie bleef ruim 5% voor op de nummer twee; Gareth Hughes en Classi Briolinca (v. Trento B).
Op de derde plaats eindigde Ingrid Klimke met Franziskus FRH (v. Fidertanz). Helen Langehanenberg en Annabelle (v. Conteur) werden vierde met 74,82%.
Hans Peter MInderhoud en GLOCK’S Dream Boy (v. Viavldi) waren ook weer van de partij. Hun proef werd beloond met 73,45%, wat de vijfde plaats betekende.
Lees in het dubbeldikke jaarboek van De Hoefslag alles over Charlotte Fry en haar toppaarden. Deze is niet te koop in de winkel, maar wel los te bestellen via: https://paardenmagazines.nl/product/hoefslag/hoefslag-losse-nummers/hoefslag-nummer-16-2/