Op het EK voor de children in Tsjechische Olomouc werd zaterdag het tweede gedeelte van de landenwedstrijd verreden. Na een toprit van Sandy Brammer Langeberg en een nette proef van Neeltje Twint lag Nederland op de derde plaats. Echter werd tijdens de controle bloed gevonden bij de vos van Neeltje Twint en werd haar resultaat uitgesloten. Het Nederlandse team is teruggezakt naar de vijfde plaats.
Sandy Brammer Langeberg en Outlander Dynasti H (Desperado x Johnson) reden een harmonieuze proef. Het beeld was bergop, constant in de aanleuning en werden keurige eenvoudige wissels getoond. Ze noteerden een nieuw persoonlijk record van 78,717% en de derde plaats. Neeltje Twint kwam aan het einde van de dag aan de start. Met haar vos Ein Champion ZS (Winningmood x Santano) reed ze een nette proef. De eenvoudige wissels die dubbel tellen gingen door draf, maar het beeld in de galop was constant. De score kwam uit op 73,017%, maar het resultaat werd weggestreept.
Vrijdag reed Amy Bax een topproef met Pleun EPJ. Ze werden achtste met een nieuw persoonlijk record met een score van 75,692%. Eza Zuidgeest en Hilton-S werden 41e met 60,134%.