Woensdag en donderdag werd de Grand Prix landenwedstrijd verreden op het EK in Crozet. Tot het laatst bleef het spannend of goud naar Groot-Brittannië of Duitsland zou gaan.
Charlotte kwam als laatste voor Groot-Brittanië aan de start en moest 78,73% scoren om het goud zeker te stellen. Na wat foutjes lukte dit niet en kwam de score iets teleurstellend uit op 75,87% en plaats zes. Hiermee ging het goud naar Duitsland. Zilver was er voor Denemarken. De hoogste individuele score was voor Cathrine Dufour-Laudrup en Mount st. John Freestyle met 80,82%. Zij waren de enige die boven de 80% scoorden.
Na een geweldige rit van Justin Verboomen en Zonik Plus (waar ook twee foutjes in zaten) eindigde België als vierde voor Nederland.