Voor het derde jaar op rij veroverde het U-25 team brons in de landenwedstrijd op het EK in St Margarethen. Een mooie prestatie van Marten Luiten, Milou Dees, Kim Noordijk en Sophie Reef. Marten en zijn ervaren merrie Fynona waren zesde en noteerden de beste score voor het team met 71,03%.
“Op zich hebben ze top gereden”, begint Peutz. “Alle drie kregen ze een fout in de eners, maar dat is all-in the game. Het zijn pittige proeven. Daarna pakten ze het heel goed op. Normaal maken ze die fouten niet. Daarnaast hebben ze hele mooie dingen laten zien. En net als bij de young riders hebben drie van de vier hun paard zelf opgeleid. Daarmee hebben ze toch wel een streepje voor met de andere landen. Daar ben ik dan ook trots op.”
Kim Noordijk reed Joep naar de tweede score voor oranje. Milou Dees zat daar maal heel kort achter. Het resultaat van Sophie Reef en Charming Lady was het niet meetellende. Het EK vervolgt op vrijdag met de individuele proeven en zondag de finales Kür op Muziek.