Uitslagen 9-12 aug

Uitslagen 9-12 aug

0 375

ROOSENDAAL 9-12 augustus
CSI2*: Grote Prijs Den Goubergh. Finale 1.45m.: 1. Piet Raymakers (NED) Eascin 0/0/35,60; 2. Wiljan Laarakkers (NED) Langer Jan 0/0/35,99; 3. Holger Hetzel (GER) Cheer 6 0/0/37,14. 1.40m: 1. Jack Ansems (NED) Zero Tolerance 0/36,18; 2. Jack Ansems (NED) Zelena 0/36,82; 3. Rob de Bruijn  (NED) Durvalo D’Atom 0/37,30. 1.35m: 1. Fidel Segovia (ARG) Senna 0/57,24; 2. Tim Franssen (NED) Ensor 0/58,92; 3. Morten Djupvik (NOR) Zanzibar 0/59,54. Finale Youngster Tour 1.30m–1.35m.: 1. Malin Parmler (SWE) Bronco 0/0/35,67; 2. A. Vorsselmans (BEL) Melbourne 0/0/38,68; 3. Abdel Said (EGY)Baton Rouge 0/0/38,91. 1.45m: 1. Lorenzo de Luca (ITA) For Tuna Di San Martino 0/58;80. 2. Marc Bettinger (GER) Zydoctro van de Kapel 0/60,18; 3. Marcelo Chirico Ferreira (URU Utak van het Plutonia Hof 0/60,47. 1.35m: 1. Tim Franssen (NED) Ensor 0/0/30,72; 2. Jelmer Hoekstra (NED) Puccini 0/0/30,93; 3. Malin Parmler (SWE) Also Especial 0/0/31,42. Youngster Tour 1.30m-1.35m: 1. Cecilie Hatteland (Nor) Guilio van de Koleaar 0/62,00; 2. Sanna Olsson (SWE) Basco 0/62,90; 3. Frans Burgers (NED) Allstar 0/64,35. Derby 1.30m: 1. Fidel Segovia (ARF) Senna  0/0/38M47; 2. Morten Djupvik (NOR) Watch Out 0/0/39M07; 3. Wouter van Laer (BEL) Windsor 4/182,86. 1.45 m: 1. Leon Kuijpers (Ned) Wot Shot 0/37,04; 2. Lorenzo de Luca (Ita) Voske 0/37,31; 3. Rob de Bruijn (Ned) Apple Juice 0/37,65. 1.40m: 1. Lauren Hester (USA) Wender 0/53,60; 2. Holger Hetzel (GER) Cheer 6 0/53,61; 3. Fidel Segovia (ARG) Vlorien 0/53.96. 1.35m: 1. Sven Hadley (IRL) Adelgonde Z 0/0/28,66; 2. Wiljan Laarakkers (NED) Fairplay 0/0/28,72; 3. Jelmer Hoekstra (NED) Puccini 0/0/29,04. Youngster Tour 1.30m–1.35m: 1. Frans Burgers (NED) Allstar 0/0/27.21; 2. Lorenzo de Lucia (ITA) Gizelle van de Watering 0/0/27,97; 3. Rogier Linssen (NED) Amorka 0/0/28,55. 1.40m: 1. Kirsten Rikkert (NED) Sorento 0/0/29,08; 2. Leon  Kuijpers (NED) Wot Shot 0/0/30,05; 3. Morten Djupvik (NOR) U-Goldflower 0/0/30,93.

Valkenswaard 10 – 12 augustus
CSI2*: Grote Prijs, 1.45m met barrage: 1. Alvaro de Miranda (BRA), Show Show 0/0/36,83; 2. Henk van de Pol (NED), Chesterfield 0/0/37,92; 3. Edwina Tops-Alexander (AUS), Erenice Horta 0/0/37,99; 4. Emile Tacken (NED), Wan Architect 0/0/38,36; 5. Ivo Biessen (NED), Audi’s Delta Mossel Upgrader 0/0/38,38; 7. Gerco Schröder (NED), Eurocommerce Callahan 0/0/40,27; 8. Ben Schröder (NED), Urban Hero 0/0/41,51. Finale Medium Tour, 1.40m met barrage: 1. Denis Lynch (IRL), Coulisa 0/4/36,18; 2. Yves Houtackers (NED), Aperol 4 0/4/37,97; 3. Henk van de Pol (NED), Warrant 0/4/38,79.

Hulten 11 augustus
Subtop:
Intermediaire II / Grand Prix in combinatie 1. Janneke van Riet, Usual Suspect Jc L, 63,29%; 2. Hub Houben, Ukkie, 62,96%; 3. Piet Thijssen, Bonito, 61,78%. Intermediaire I 1. Marjolein Noordijk-Patyn, 66,38%; 2. Hiske Geerts, Argentino, 65,39%; 3. Janny Pullen, Brentano, 65,00%. Pris st Georges 1. Emmelie Scholtens, Apache, 70,86%; 2. Miranda Rongen, Decor Delatio, 65,33%; 3. Wendy Zeeuwen-Broeren, Fetse H., 63,49%. ZZ-Z proef 36 1. Irma Hartman, Vino Roso, 64,14%; 2. Arthur Verbroekken, Paroseka, 63,00%; 3. Janine van Oosterum, Blauwhoeve’s Upstar, 62,14%. ZZ-Z proef 35 1. Wouter Kleemans, Walt Disney, 66,14%; 2. Franka van den Tillaart, Adventure Tk, 62,71%; 3. Linda Henrich, Urbilene Reina, 62,57%.

Emmeloord 12 augustus
Subtop: Lichte Tour Prix St. Georges: 1. Joyce van Schaick, Well Done Sollenburg, 64,47%; 2. Femke Beljon, Winnetou, 64,34%; 3. Isabelle van Zaanen, Valentino S, 62,96%; 4. Gerdien Hilgenberg, Ronaldo, 62,89%; 5. Lina Andersson, Sargon, 62,76%. Intermediaire I: 1 Annemieke Vincourt-Krom, Kansas C., 69,74%; 2. Femke Beljon, Winnetou, 66,25%; 3. Joyce van Schaick, Well Done Sollenburg, 65,92%; 4. Gerdien Hilgenberg, Ronaldo, 64,93%; 5. Bennie van Es, Willem van Nassau, 64,01%. ZZZ/36: 1. Danielle Middelbrink, Seven Oaks Olivier, 66,43%; 2. Denise Hoogzaad, Apoint, 64,43%; 3. Thessa Bresser, Usher, 63,00%; 4. Sabine Vosmer, Casino Royale, 62,86%; 5. Sarah van Fessem, A. Ziron, 62,71%. ZZZ/35: 1. Ex aequo Denise Hoogzaad, Apoint en Sarah van Fessem, A. Ziron, elk 66,71%; 3. Danielle Middelbrink, Seven Oaks Olivier, 63,71%; 4. Thessa Bresser, Usher, 63,14%; 5. Cindy Gorter, Wierania, 63,00%.

Uitslagen regiokampioenschappen

Wezep 9-10 augustus
K
NHS regiokampioenschap Gelderland: Paarden: DRESSUUR: ZZ-Licht: 1. Diederik van Silfhout, Briljant, 69.18; 2. Benjamin Maljaars, Virbac Zep, 68.79; 3. Carolien Reverdink, The Ritz R&B, 68.13; Z2: 1. Joyce Heuitink, Apart I Dancer, 67.69; 2. Rianne van Dulst-de Lange, Wicket, 67.06; 3. Jean-René Luijmes, Aswin, 66.55;  Z1: 1. Wiep Kwakernaak, Winona Sollenburg, 68.77; 2. Corine Wielheesen, Vitens, 67.78; 3. Bart Veeze, Bachelor DDH, 65.51; M2: 1. Lisanne Schippers, Wembley, 68.33; 2. Romy van der Schaft, Apple Date, 67.33; 3. Wouter Hermelink, Arendsoog, 64.50 ; M1: 1. Ellen Naberink-Nieuwenhuis, Chesspoint, 67.33; 2. Iris van Bruggen, VB’s Adventure, 67.00; 3. Romy van der Schaft, Be Painted, 66.17; L2: 1. Vanessa Everts-Buist, Beau Vemmo, 68.83; 2. Lydian Stoop, Cayro, 67.33; 3. Marion van Hooren, Benanta, 66.50 ; L1: 1. Patrieck van Hoek, Crystal, 66.67; 2. Rosemieke Melieste, Carmisch, 66.67; 3. Bianca Koorn, Charmant, 66.50 ; SPRINGEN: ZZ: 1. Ilse Aben, Universal Four, 5.00; 2. Niels Brussen, Amy Landra, 10.00; 3. Dennis van den Brink, Quote Zavaan, 12.00; Z: 1. Jurgen Stenfert, Broadway, 12.00; 2. Lizzy Lieverst, Blues, 19.00; 3. Dennis van den Brink, WetWet, 19.00; M: 1. Katja Baakman-Wanrooy, Flow, 0/39.74; 2. Wianda van Manen, Avalon, 0/41.85; 3. Carolien Koops, Lasupra, 0.52.03 ; L: 1. Sietske Rouwenhorst, Udette-W, 0/30.34; 2. Gijs van Veluw, Wavelja, 0/35.21; 3. Jeanine van het Schut, Vinkekamps Wifanita, 4/32.33.

Harich 9-11 augustus
KNHS Regiokampioenschappen Friesland: PAARDEN: dressuur: ZZ-Licht: 1 Linda van der Hauw Jansma, LN Acapulco, 64,16%; 2 Marjolein Noppert, Socrates, 64%; 3 Corrie Venema Pietersma, What’s Up VIP, 62,46% Z2: 1 Hergen van Hall, Jesse 435, 66,51%; 2 Klaas Jan Feitsma, Winny, 64,34%; 3 Harmina Holwerda, Petrus PJ, 62,81%. Z1: 1 Kim Jacobi, Après Minuit, 65,22%; 2 Kenna Bakker, Binck, 64,05%; 3 Esther Liano, Tchica, 63,53%. M2: 1 Jody Bakker, Airforce VDB, 67,08%; 2 Joyce Haaijer van der Meulen, Tialda H, 65,50%; 3 Marijke Bijker, Benson S, 65,42%. M1: 1 Marsja Dijkman, Congfu MD, 69,17%; 2 Nathalie Kooistra, Artisan de Jeu, 64,33%; Annette Verbeek, Chérie, 64,17%. L2: 1 Thessa van der Land, Maaike fan it Noarderen, 66%; 2 Tim Kruyt, Ubbie, 64,17%; 3 Harmina Holwerda, Zipp PJ, 63,83%. L1: 1 Jacob van der Heide, Deejay Sandro, 67,83%; 2 Joey van der Grijp, Cayenne JC, 67,67%; 3 Claudia Vega, Dance4life, 66,33%. Springen: ZZ: 1 Jules de Bruin, VDL Fakir (0/0-78,38); 2 Folkert Kelderman, Zena (4/0); 3 Ernesto Canseco (0/8). Z: 1 Adriaan van de Veer, Zarina (0/0-79,01); 2 Jules de Bruin, VDL Azibantos (4/0); 3 Marriët Hoekstra, Adelfee (4/4). M: 1 Anne de Vries, Black Magic (0/0/0-38,16); 2 Henny Coremans, Heldia (0/0/0-39,59); 3 Harry de Vries, Doublelock’s Fanatic (0/0/0-39,60). L: 1 Lutske Lisa Weening, Bonaire (0/0/0-44); 2 Tiemen de Jong, Osseweide’s Unanina (0/0/4); 3 Esmée Riemersma, Aloubette (0/0/4). PONY’S: dressuur: Z2/DE: 1 Bo Oudhof, Day ofla Divinia (66,35); 2 Rianne Kooistra, Diva Nemara Bonaparte (65,58). Z1/DE: 1 Muriël Stienstra, Kantje’s Bundy (63,82); 2 Thessa van der Land, Shanna (61,91); 3 Mayke Baas, Lion (61,03). Z1/C: 1 Annigje Jacobi, Moonlight (57,65). M2/DE: 1 Marte de Jager, Hamahr du Bois (66,83); 2 Ellen Timmer, Averlind (62,50). M1/M2/C: 1 Cindy Oosterhuis, Silvermoon (65,67); 2 Ciska Schuurmans, Reneja Silke (64). M1/DE: 1 Amarens van der Wal, Turfhorst Past & Present (66); 2 Kirsten van der Hauw, Golden Princess (65,17); 3 Maaike de Jong, Hielke (64,67). M1/AB: 1 Berber Bangma, Zomerdijk’s Willie Wortel (66,83). L2/DE: 1 Rianne Kooistra, Mr Bojengel (69,67); 2 Nynke Bijlsma, Silke (67); 3 Simone Dijkstra, Lizzy (66,50). L2/C: 1 Nina Woerts, Michelle (61). L2/AB: 1 Anna Siemensma, Irma (62,5). L1/DE: 1 Jinke Koopmans, Bloklands Hoeve’s Olivia (68,17); 2 Debora Giliam, Mr. Mo (65,33); 3 Doutsen Jellema, Vrijzicht’s Angel (64). L1/C: 1 Danny Hauwert, Bruno M (61,17); 2 Fleur Steringa, Kings Diamond (61,17). L1/AB: 1 Famke Koopmans, Femke (62,83). Springen: ZZ/DE: 1 Daphne Leeuwen, Odessa (7/4). Z/DE: 1 Eeuw Martha Fennema, Ummar (0/6); 2 Anouk Adema, Zarlina (4/8). M/DE: 1 Welmoed Lyklema, Anouk (0/0/0-29,85); 2 Femke van der Veen, Wodka Lime (0/0); 3 Sigrid Bos, Saffier (4/0). M/C: 1 Joke Bakker, Queenie (0/0/0-32,67); 2 Ciska Schuurmans, Reneja Silke (0/0/0-36,3); 3 Gerrit Veenstra, Desteny (0/0/4). L/DE: 1 Sigrid bos, Miss Moneypenny (0/0/-34,12); 2 Gerrit Veenstra, Kind of a Sparkle (0/4); 3 Anneke de Boer, SBM Stranger (0/8). L/C: 1 Sanne Zwarteveen, Joly’s Wintina (0/0-31,13). L/AB: 1 Auke Feenstra, M&M (0/0-27,67); 2 Maaike Feenstra, Quatro Dance (0/0-27,94); 3 HJenrica Bakker, Flugel (0/0-29,69).

Nieuw en Sint Joosland 10-11 augustus
KNHS outdoor kampioenschap Zeeland: dressuur: ZZ-Licht: 1. Dinja van Liere Hexagon’s Banderas, 69,06%; 2. Mieke Evbertse, Vienna, 66,9%; 3. Merel van der Nat, Alinda, 66,38%. Z2: 1. Dinja van Liere, Hexagon’s Bon Ami, 70,07%; 2. Miranda Weijermans, Zidane, 63,73%; 3. Nicole van Niedek, Amigo, 62,12%.  Z1: 1. Debbie Offermans, Zaffier, 68,38%; 2. Chantal Nijpjes, Ald Feart’s Michael, 66,91 %; 3. Emma van den Hooven, VMF Barabas, 66,76%. M2: 1. Valesca Lefeber, Classic Black, 63,67%; 2. Bianca Relyveld, Bolero, 63,67%; 3. Kurt Steven, Secretaris, 60,33%. M1: 1. Carola van Leenen, LMS Benson, 62,33%; 2. Pascal Vermue, Mis Unverse, 62,17%; 3. Samantha Miltenburg, Benz Z, 60,83%. Pony’s Z2/D: 1. Zoe de Booij, Voltage, 71,28%. Z1/D: 1. Robin de Haas, Arena’s Nomar,  65,00%. Z1/C: 1. Yorik Faasse, Kimberley, 65,15%. M2  cat. D: 1. Nina Knape, Anydale For Pleasure, 63,50%; 2. Emma Sophie Peters, Pol’s Esmé, 58,67%. M1/DE: 1. Suzanne Kleijwegt, Dano’s Miracle KS, 66,33%; 2. Lana Eekelschot, Damian, 61,50%; 3. Lisanne de Braal, Viscaya, 58,67%. M1-M2/C: 1. Quinty van Tatenhove, Peter van Wellsituted, 62,50%; 2. Sterre Claus, Izzy du Bois, 61,17%; 3. Eline Klompe, Moonlight, 60,33%.

Baexem 11-12 augustus
KNHS regiokampioenschappenLimburg: PAARDEN: dressuur: ZZ-Licht: 1. Kyra Klinkers, Whoopydoo 70,79; 2. Roger Schulkens, Vondeling 64,60; 3. Marie Louise Philipsen, Rex 64,22. Z2: 1. Judith Debougnoux, Athina 69,92; 2. Nadja Drummen, Uptown Boy 69,82; 3. Sanne Collin, Werner Kling 68,13. Z1: 1, Zinzi Aegten, Whispering Dream 67,65; 2. Fieke Houwen, Be Special 66,86; 3. Esther van Dongen, Wiona 66,08. M2: 1. Joyce van Cranenbroek, C’est Magnefique 68,56; 2. Mirjam Kuiper,Da Silva’Hiddai 65,33; 3. Michelle Derks, Zakira 64,00. M1: 1. Maddy Ramakers, Beukenvallei’s Césj 69,44; 2. Patty Hanssen, Chipp 69,11; 3. Iris Langeveld, Cunessa 68,00. L2: 1, Bianca Vliex, Anilla 68,44; 2. Petra Forschelen, Castro 66,89; 3. Lieke Jenniskens, Abba 64,89. L1: 1. Annabelle Pereboom, Rhea Silvia 69,00; 2. Dagmar Arts, Diependael’s Lady London 68,56; 3. Anouk Lucassen, Zaire. Viertallen: 1. RC Wittenhorst , 74,80. Springen: ZZ: 1. Kristian Houwen, Zoriana 0-38,59; 2. Patrick Lemmen, Zycalin W 4-37,78; 3. John Steeghs, Vigolo Z geen barrage. Z: 1. Teun Vestjens, Vesta 0-35,45; 2. Anne-Marie Poels, Balougirl 0-36,37; 3. Tom Smeets, Quirinus 4-36,23. M: 1. Erik Teepen, Zepper 0-43,53; 2. Gerrit Maassen, Bockmann’s Ajona 0-49,18; 3. Petra van Dijck, Bon A’parte 0-41,59. L:1. Edwin Verdellen, Cavallo V 0-36,46; 2. Teun Vestjens, Babblou 0-37,03 ex aequo met Nicole Mestrom, Bolivia 0-37,03. PONY’S: dressuur: Z2/DE finale: 1.Gyvano Schouws, Bugatti 71,08. Z2/DE eerste proef: 1. Gyvano Schouws, Bugatti 71,06; 2. Laurie Vervoort, Westerhuis Bruno 70,98; 3. Jelle Peeters, Nandor 68,46. Z1/D finale: 1. Lizan Verbong, Brillant 66,82. Z1/D 1 eerste proef: 1. Fauve Smeets, Luca 65,49; 2. Lizan Verbong, Brillant 63,24. Z1-Z2/C finale: 1. Eveline Bos, Starlight 65,88. Z1-Z2/C eerste proef: 1. Eveline Bos, Starlight 65,88. M2/DE: 1. Jennifer de Greef, Concierto Van De Beekerheide 66,83; 2. Denise van Lin, Djinteeque 65,83.  M2/C: 1. Lieke van Roosmalen, Wester’s Neando 64,00. M1/DE: 1. Lisanne Jessen, Fritske 67,50; 2. Romy Bemelmans, Schadijkerhof’s Bodo 67,17; 3. Ayla Holka, Pepper 66,67. M1/AB: 1. Anouk Neefs, Ollie 68,67. L2/DE: 1. Soumaya Oueslati, Citation 69,00; 2. Tiny Schroën, Ulex 68,33; 3. Liesbeth Xhofleer, Blokland’s Hoeve’s Casperino 67,17. L2/C: 1. Jur van Kimmenade, Cash Van De Beekerheide 63,67. L2/AB: 1. Kimberly de Greef, Rafaella 66,00. L1/E: 1. Vivian Engels, Mister Sjors 66,17; 2. Eva van der Lem, Wently B 64,00 ex aequo met Iris Maas, Goldwin 64,00. L1/D: 1. Sylvana Steyns, Viva La Bamba 68,33; 2. Romy Bemelmans, Vinkenhove U2 67,00; 3. Jillian Giessen, Shamrock Twist 65,17. L1/C: 1. Maud Hoeymakers,Tapas 64,33; 2. Sanne Hecker, Marcha La Vie 62,83. L1/B: 1. Selina Duckers , Jumbo 67,33; 2. Fabienne van Heugten, Ginger 64,50. L1/A: 1. Charelle Kooiman, Polly 63,83. Afdelingsdressuur: Viertal L/ABC: 1. PC Neer, 65,20. Viertal Z/BCDE: 1. PC Weert, 63,40. Viertal L/BCDE: 1. PC St Joris, 71,60; . PC Caprilli II, 66,0; 3. PC De Cowboys, 65,80. Zestal M/BCDE: 1. PC Rijdt met Beleid, 66,60. Springen: ZZ/D: 1. Sophie Schoonwater, Sky 0-77,18; 2. Demy Hermans, Hannibal 4-78,09. Z/D: 1. Niels Kersten, Mordred 0-75,25; 2. Niels Kersten, Concord 0-76,31; 3. Demi Kerens, J’adore Dior 4-81,94. Z/C: 1. Kim Mestrom, Pomona 0-38,9; 2. Ank van de Goor, Paola 0-39,31. M/D: 1. Fleur Wolfs, Nando 0-38,50; 2. Babette Kuijpers, Hamco’s Comodore 0-41,65; 3. Sanne Thijssen, Relando 8-45,78. M/C: 1. Mel Thijssen, Luna 8-62,22. L/E: 1. Loes Smits, Chakira 0-39,06; 2. Mariska Ewalds, Chakira 4-35,58. L/D: 1. Sophie Schaepkens, Coco Chanel 0-36,78; 2. Myrthe Sonnemans, Beau Surprise 0-36,83; 3. Femke Coenen, Milkshake 0-36,86. L/C: 1. Carol Dassen, Ginger 0-38,4; 2. Isa Vullers, Hoppenhof’s Esmee 0-40,00; 3. Maud Hoeymakers, Tapas 0-45,14. L/B: 1. Ranique Martin, White-Quinta 0-34,1; 2. Noa Eyck, Never On Sunday 0-35,86.

Chaam 11-12 augustus
KNHS regiokamp Noord-Brabant: DRESSUUR pony’s: Z2/D: 1. Suzanne van de Ven, Mister Gigolo, Lierop, 70,06%; 2. Demy Kurstjens, Ciske, Udenhout, 69,39%; 3. Guusje van Heeswijk, Amigo, Haghorst, 65,91%;  Z1-Z2/C: 1. Kim van Hekken, Nimzikki, Steenbergen, 63,17%; 2. Daan van de Sande, Hakoena Matata, Liempde, 62,79%; 3. Fleur Hovers, Wonderboy Sogno, Chaam, 60,59%; Z1/DE: 1. Anna Groeneveld, Ico Van De Beekerheide, Strijbeek, 64,85%; 2. Vera Egelmeers, The Gentlemen, Gemert-Bakel, 63,09%; 3. Chaline Hensen, Cocktail, Cranendonck, 62,35%; M2/DE: 1. Judith van Gennip, Special-Indy, Nuenen, 67,83%; 2. Sterre Vroomans, Hattrick Otis, Gemert-Bakel, 67,50%; 3. Judith van Gennip, Onyx, Nuenen, 65,83%; M1/DE: 1. Lisa Bekkers, Anjershof Harmony, Liempde, 71,00%; 2. Amy Cornelissen, Blokland’s Hoeve’s Ricardo, Breda, 68,00%; 3. Britt de Bever, Ferrari, Raamsdonksveer, 67,83%; M1/C: 1. Lieke Bekkers, Pablo R, Liempde, 66,67%; 2. Kaat van Aperen, Whisper, Strijbeek, 65,33%; 3. Yvonne Stiphout, Mystic Flame, Boxmeer, 64,50%; M1/B: 1. Koen van de Sande, Roosje, Liempde, 67,00%; 2. Pascale Steenbakkers, Kenwood’s Royal Lustre, Oost W Middelbeers, 64,33%; 3. Annika van Looij, Dewi, Baarle-Nassau, 64,00%; L2/DE: 1. Sophie Poot, Hulstkamp’s Ashley, Oud Gastel, 66,83%; 2. Annabelle Poels, Djamila, Oeffelt, 66,50%; 3. Lisa van den Heuvel, Jurjen, Nuenen, 66,00%; L2/C: 1. Danique Swinkels, Spirit, Moergestel, 69,00%; 2. Laura van Gennip, Nicky, Nuenen, 68,00%; 3. Emma Egelmeers, Mentor, Gemert-Bakel, 66,00%; L2/AB: 1. Kimberly Loos, Tiësto van de Laarbeek Hoeve, Mariahout, 68,67%;   2. Laura van Gennip, Bont Fire, Nuenen, 68,17%; 3. Damea van der Steen, Silver Toy, Zeeland, 67,17%; L1/E: 1. Romy Verberkt, Velasquez, Boxmeer, 71,50%; 2. Joy Thijssen, Carel, Beers, 67,83%; 3. Judith van Hirtum, Beauty Boy, Wouwse Plantage, 67,67%; L1/D: 1. Gioia van den Corput, Di Angelo Sogno, Loon Op Zand, 70,67%; 2. Lisa Bekkers, Jonkers’ Pieter, Liempde, 70,67%; 3. Lonne Bekkers, Floor, Haghorst, 66,67%; L1/C: 1. Jasmijn Schapendonk, Igor, Haaren, 70,83%; 2. Anouk Van De Nieuwenhuijzen, Miss Ghibly, Nijnsel, 70,00%; 3. Vera van der Aa, Spetter, Gemert-Bakel, 69,17%; L1/B: 1. Sophie van den Bighelaar, Valco, Tilburg, 71,33%; 2. Anna Vaes, Milagros Black Magic, Eindhoven, 69,50%; 3. Michelle Swinkels, Chico, Moergestel, 68,17%; L1/A: 1. Julia van Vlerken, Orry, Someren, 70,00%; 2. Iris van de Ven, Meedenblik Shining Star’s Paco, Den Dungen, 66,67%; 3. Veerle Driessen, Paddy van Bunswaard, Gassel, 66,33%. SPRINGEN: ZZ/D: 1,Teddy van de Rijt, Kosmo van Orchid’s, Nuenen 8/0/0; 2. Jarno van Erp, Shanon, Oss  8/8/0; 3. Jasper Oomen, Magic Keesje, Tilburg 4/8/8; Z/DE: 1. Kelly Jochems, Shankill Angel, Zundert, 0/0/0/36,98; 2. Juul Prinssen, Shakira,Haren,0/0/0/38,58; 3. Manon Lazeroms,Sil,Rucphen 0/0/0/39,34; Z/C: 1. Richelle Coppelmans, Koraika, Deurne 0/0/56,99; M/DE: 1. Terry van de Wetering, Venlo, Gemert-Bakel 0/0/0/4/40,33; 2. Cris Tonies, Tick Tock Two Tone, Heesch 0/0/0/4/44,48; 3. Levi Driessen, Knock Out, Vught 0/4/0; M/C: 1. Lotte Daandels, Watina van de Eindhoeve, Veghel, 4/4/0; 2. Kim Jacobs, You Can Do It, Sprundel 4/0/8; 3. Maartje van Riel, Precious Diamond D, Loon op Zand 0/0/16; L/DE: 1. Journey van Eerd, Knegt’s Ismarboy, Veldhoven 0/0/0/0/32,85; 2. Pleun van de Vleuten, Bianca, Sint-Oedenrode 0/0/0/0/37,04; 3. Sanne Baaij, Galib Ben Afas, Halsteren 0/0/0/4/30,13; L/C: 1. Kim Jacobs, Roger, Sprundel 0/0/0; 2. Yordi Lamers, Furst Lady, Cranendonck 4/0/53,47/0; 3. Sammy-Jo Smit, Toro, Rijen 4/0/58,57/0; L/AB: 1. Anouk Loomans, Lizzy, Gemert-Bakel,  0/0/0/0/26,97; 2. Fleur van Erp, Amigo, Boekel 0/0/0/0/30,45; 3. Didi Dekkers, Sindy, Heeswyk Dinther, 0/0/0/0/32,21.

Harich, 9-11 augustus, dressuur paarden

ZZ-Licht: 1 Linda van der Hauw Jansma, LN Acapulco (64,16%); 2 Marjolein Noppert, Socrates (64); 3 Corrie Venema Pietersma, What’s Up VIP (62,46

Z2: 1 Hergen van Hall, Jesse 435 (66,51); 2 Klaas Jan Feitsma, Winny (64,34); 3 Harmina Holwerda, Petrus PJ (62,81).

Z1: 1 Kim Jacobi, Après Minuit (65,22); 2 Kenna Bakker, Binck (64,05); 3 Esther Liano, Tchica (63,53).

M2: 1 Jody Bakker, Airforce VDB (67,08); 2 Joyce Haaijer van der Meulen, Tialda H (65,50); 3 Marijke Bijker, Benson S (65,42).

M1: 1 Marsja Dijkman, Congfu MD (69,17); 2 Nathalie Kooistra, Artisan de Jeu (64,33); Annette Verbeek, Chérie (64,17).

L2: 1 Thessa van der Land, Maaike fan it Noarderen (66); 2 Tim Kruyt, Ubbie (64,17); 3 Harmina Holwerda, Zipp PJ (63,83).

L1: 1 Jacob van der Heide, Deejay Sandro (67,83); 2 Joey van der Grijp, Cayenne JC (67,67); 3 Claudia Vega, Dance4life (66,33).

B: 1 Coby de Boer, Doutzen (68,83); 2 Ingrid Boelens, Coco Gabanna (67,33); 3 Maaike Kuipers, Annick (66,67).

Harich, 9-11 augustus, springen paarden

ZZ: 1 Jules de Bruin, VDL Fakir (0/0-78,38); 2 Folkert Kelderman, Zena (4/0); 3 Ernesto Canseco (0/8).

Z: 1 Adriaan van de Veer, Zarina (0/0-79,01); 2 Jules de Bruin, VDL Azibantos (4/0); 3 Marriët Hoekstra, Adelfee (4/4).

M: 1 Anne de Vries, Black Magic (0/0/0-38,16); 2 Henny Coremans, Heldia (0/0/0-39,59); 3 Harry de Vries, Doublelock’s Fanatic (0/0/0-39,60).

L: 1 Lutske Lisa Weening, Bonaire (0/0/0-44); 2 Tiemen de Jong, Osseweide’s Unanina (0/0/4); 3 Esmée Riemersma, Aloubette (0/0/4).

B: 1 Maxime van Andel, VAFA Umara (78,5); 2 Tineke de Vries, Thunder (76,5); 3 Jorrit Martijn Alta, Canberra (76).

 

Regiokampioenschappen Harich,
10 augustus, dressuur en springen pony’s

DRESSUUR:
Z2/DE:
1 Bo Oudhof, Day ofla Divinia (66,35); 2 Rianne Kooistra, Diva Nemara Bonaparte (65,58).
Z1/DE: 1 Muriël Stienstra, Kantje’s Bundy (63,82); 2 Thessa van der Land, Shanna (61,91); 3 Mayke Baas, Lion (61,03).
Z1/C: 1 Annigje Jacobi, Moonlight (57,65).
M2/DE: 1 Marte de Jager, Hamahr du Bois (66,83); 2 Ellen Timmer, Averlind (62,50).
M1/M2/C: 1 Cindy Oosterhuis, Silvermoon (65,67); 2 Ciska Schuurmans, Reneja Silke (64).
M1/DE: 1 Amarens van der Wal, Turfhorst Past & Present (66); 2 Kirsten van der Hauw, Golden Princess (65,17); 3 Maaike de Jong, Hielke (64,67).
M1/AB: 1 Berber Bangma, Zomerdijk’s Willie Wortel (66,83).
L2/DE: 1 Rianne Kooistra, Mr Bojengel (69,67); 2 Nynke Bijlsma, Silke (67); 3 Simone Dijkstra, Lizzy (66,50).
L2/C: 1 Nina Woerts, Michelle (61).
L2/AB: 1 Anna Siemensma, Irma (62,5).
L1/DE: 1 Jinke Koopmans, Bloklands Hoeve’s Olivia (68,17); 2 Debora Giliam, Mr. Mo (65,33); 3 Doutsen Jellema, Vrijzicht’s Angel (64).
L1/C: 1 Danny Hauwert, Bruno M (61,17); 2 Fleur Steringa, Kings Diamond (61,17).
L1/AB: 1 Famke Koopmans, Femke (62,83).
B/DE: 1 Jisca Krekelaar, Bambina Luan (64,33); 2 Dian Snoek, Foxs Vincenzo 63,67); 3 Marieke Zandvliet, Diesel (63,17); 3 Famke Diekstra, Lottje (63,17).
B/C: 1 Ivana Vermaning, Galupy (64,50); 2 Tryntsje van Goslinga, Zazou (63); 3 Sietske de Jong, Roos (62,17).
B/AB: 1 Marit Kromkamp, Lady (63,5); 2 Susanne Binnema, Teddy (62,5); 3 Michelle van Olst, Breewars Silke (62,33).

SPRINGEN: ZZ/DE: 1 Daphne Leeuwen, Odessa (7/4).
Z/DE: 1 Eeuw Martha Fennema, Ummar (0/6); 2 Anouk Adema, Zarlina (4/8).
M/DE: 1 Welmoed Lyklema, Anouk (0/0/0-29,85); 2 Femke van der Veen, Wodka Lime (0/0); 3 Sigrid Bos, Saffier (4/0).
M/C: 1 Joke Bakker, Queenie (0/0/0-32,67); 2 Ciska Schuurmans, Reneja Silke (0/0/0-36,3); 3 Gerrit Veenstra, Desteny (0/0/4).

L/DE: 1 Sigrid bos, Miss Moneypenny (0/0/-34,12); 2 Gerrit Veenstra, Kind of a Sparkle (0/4); 3 Anneke de Boer, SBM Stranger (0/8).
L/C: 1 Sanne Zwarteveen, Joly’s Wintina (0/0-31,13).
L/AB: 1 Auke Feenstra, M&M (0/0-27,67); 2 Maaike Feenstra, Quatro Dance (0/0-27,94); 3 HJenrica Bakker, Flugel (0/0-29,69).
B/DE: 1 Maaike Feenstra, Vivaldi (77,5); 2 Lars Alma, Tinkle Top’s Tjerk (76,5); 3 Maloes Bos, Orchid’s Thalia (75,5).
B/C: 1 Reni Hofstra, Gelpenberg’s Iwan (78); 2 Thyrza Gritter, Iris (71); 3 Agnes Jonker, Flower Girl (70); 3 Hanna Spaander, Framfeur Fra Fjos Heri (70).
B/AB: 1 Berber Bangma, Zomerdijk’s Willie Wortel (80); 2 Lodewijk Kooistra, Blue Wonder (74); 2 Femke Oostra, Rocky (74).

 

 

Reacties