Ruwe diamanten en bewezen dressuurtalenten op online veiling

Aniko Loconczy en haar team in het Maria Kalnok Dressage Center presenteren met trots de eerste online veiling van Elite-rijpaarden ooit in Hongarije. Deze veiling is natuurlijk voor iederéén toegankelijk en dat is maar goed ook, want wát een interessante collectie: van ruwe diamanten tot bewezen dressuurtalenten.

De online veiling vindt plaats van 27 tot en met 31 mei 2020.

Bezoek de collectie op www.dressurzentrum.auction

Mariakalnok, Home of Dressage Talent

Mariakalnok is een professioneel dressuurcentrum waar Hongaars Grand Prix-talent wordt geoogst. Het hele Hongaarse team dat meedeed aan de Europese Kampioenschappen 2017 was afkomstig van deze stal. Het is ook op Mariakalnok waar op 25 en 26 juni a.s. de eerste internationale wedstrijd wordt georganiseerd sinds COVID-19 de FEI-kalender van 2020 heeft opgeschud.

Internationaal netwerk

Met een solide internationaal netwerk hebben Lonconczy en haar team in Mariakalnok een indrukwekkende verzameling paarden en pony’s geselecteerd voor hun eerste online veiling. De veilingcollectie omvat 16 dressuurpaarden en 1 sportpony, voor de ambitieuze amateur en veeleisende professional.
Enkele paarden lichten we graag uit:

Francois (Franziskus)

Een van de vele hoogtepunten in de veiling is catalogus nr. 1, Francois (Franziskus x Brentano II x Weltmeyer). Deze 6-jarige Hannoveraan is een goedgekeurde dekhengst. Hij heeft zijn talent en potentieel bewezen en was in 2018 én 2019 kampioen jonge paarden in Hongarije.

FEI-dressuurpony Macciato

De enige pony in het gezelschap mag ook niet onvermeld blijven: de 12-jarige palomino Macciato (The Braes My Mobility x Bogenschutze). Deze prachtige ruin heeft op twee Europese ponykampioenschappen gestreden en was drievoudig opeenvolgende Hongaarse ponykampioen.

French Kiss (Fidertanz)

French Kiss (v.Fidertanz x Donnerhall) is een op Prix St Georges niveau getraind en gereden dressuurpaard dat heeft deelgenomen aan de individuele testfinale op de Europese jeugdkampioenschappen van 2018.

Fürsten Hit (Fürstenball)

De 4-jarige Fürsten Hit (Fürstenball x Sandro Hit x Donnerhall) is een Hannoveraans gefokte hengst die werd uitgeroepen tot winnaar van de Hongaarse Sport Horse Stallion Performance Test 2019. Hij won meteen de eerste dressuurwedstrijd waaraan hij in maart deelnam.

De hele collectie is hier te zien. Video’s van de hele collectie staan op Youtube.

Uitproberen en bieden

Paarden kunnen op afspraak worden uitgeprobeerd in op stal bij Mariakalnok. Alle paarden zijn gekeurd door Dr. Attila Toth en hun dierenartsrapporten kunnen op verzoek worden beoordeeld.
Het bieden begint op 27 mei 2020 en eindigt op 31 mei 2020. Het biedproces wordt afgeslagen met catalogus nr 1 om 15.00 uur, gevolgd door cat. nr 2 om 15.05 uur, et cetera.

Registreer hier om (anoniem) te bieden.

Neem voor meer informatie contact op met:
Aniko Losonczy, telefoon 0036 706331316
E-mail: anikolosonczy@gmail.com
of bezoek: www.dressurzentrum.auction