Fantastische collectie Paardenveilingonline.com uitgelicht *VIDEO’S*

19. Nena D'Obolensky

Niels Mulder en Alwin Scholten zijn de drijvende kracht achter het in 2020 opgerichte online platform Paardenveilingonline.com. Na vier zeer succesvolle edities met veulens, embryo’s, fokmerries en jonge springpaarden, waarin meer dan honderd kwaliteitsvolle springveulens wereldwijd verkocht werden, organiseert Paardenveilingonline.com in 2021 weer zeven veilingen, waarin voor realistische prijzen kwaliteit wordt aangeboden.

Toppers

De collectie van de eerste veiling staat inmiddels online. Een fantastische collectie met drie- en vierjarige talentvolle springpaarden, een goedgekeurde ponyhengst en zeer beloftevolle bevroren embryo’s. Bieden kan vanaf 20 januari 19.00 uur. De veiling loopt af op zaterdag 23 januari vanaf 20.00 uur.

We lichten graag zes absolute toppers uit!

Internationale goedgekeurde ponyhengst uit internationale merrie

Deze vierjarige D-ponyhengst Renkum Duns Are (Not) Done is iets aparts! Vorig jaar gaf hij al blijk van zijn kwaliteiten op de NRPS showdag, waarna hij is goedgekeurd. Hij heeft zijn kleur, type en talenten meegekregen van de goed verervende ponyhengst Renkum Seigneur. Renkum Duns Are (Not) Done’s moeder Bivanti is een te klein gebleven KWPN’er, maar dat belette haar niet om internationaal prestaties te leveren op 1.30-niveau.

Getalenteerde Nestor de Mariposa dochter uit Oberlina-stam

In de pedigree van deze goed springende Nicolina GR zijn twee prestatiestammen samengebracht. Nestor de Mariposa presteert met Jerôme Guery op internationaal 1.40m-niveau en lijkt in de voetsporen te gaan treden van zijn zeer verdienstelijk presterende moeder en grootmoeder. Hij is hier gecombineerd met de goed geteste NMK-merrie Julia GR. Ze is een halfzus van de 1.35/1.40m-springende Glorieus EB en de internationaal geklasseerde La Vie 49 (v. Lucky Boy).

Interessante Aganix-zoon met bewezen afkomst

Dit vierjarige springtalent Apphire H Z combineert in zijn pedigree de opvallende vererver Aganix du Seigneur, waarvan de oudste producten doorbreken in de internationale sport, met de goed fokkende merrie Sapphire. Daarmee is hij een halfbroer van vier internationale springpaarden waaronder de op 1.45m-niveau geklasseerde Diamantino (v. Quaprice Z) en Amber (v. Quite Easy I). Uit deze vertakking van de bewezen Karin-stam komen onder meer ook de Grand Prix-springpaarden.

GP winnaar Casallo Z gecombineerd met moeder van Mr.Emerald EB

De goed springende New York EB is één van de eerste nakomelingen van de bewezen Grand Prix-hengst Casallo Z, die al meerdere Grote Prijzen op zijn naam schreef en deelnam aan het EK in Herning. Moeder Juweel E.B. springt op 1.30m-niveau en bracht al de Zangersheide gekeurde en KWPN aangewezen hengst Mr.Emerald EB.

Springtalent met drie bewezen Grand Prix-hengsten op rij

Met achtereenvolgens Eldorado van de Zeshoek, Tangelo van de Zuuthoeve en Jasper voert deze Nozem het prestatiebloed van drie uitstekend verervende Grand Prix-hengsten. Hij is een volle broer van de 1.30m-geklasseerde Hocus Pocus F.E. en grootmoeder Floret heeft zelf op 1.35m-niveau gepresteerd. Uit deze sportstam komen al meerdere internationale springpaarden waaronder ook Delay B (v. Tangelo van de Zuuthoeve) en Dewars (v. Balou du Rouet).

Bevroren embryo van Emerald uit de 1.60-merrie Tinkabell 12

De genetisch interessante Olympische hengst Emerald van ’t Ruytershof ontwikkelt zich tot een absolute topvererver en is in deze pedigree samengebracht met de verdienstelijk presterende Grand Prix-merrie Tinkabell 12! Met Rodrigo Pessoa sprong deze merrie naar goede resultaten op het hoogste niveau, zo werden ze onder meer tweede in het 1.50m en achtste in de 1.60m-GP van CSI5* Lyon. Later nam ze onder Angelie von Essen deel aan de Nations Cup-finale in Barcelona, waar ze tweede werd.

Uniek platform

Paardenveilingonline.com biedt fokkers een uniek platform om hun fokproducten te presenteren aan geïnteresseerde klanten vanuit de hele wereld. “Ons doel is om fokkers en kopers op een toegankelijke en betaalbare manier samen te brengen. Op deze manier helpen we de fokkers met hun afzet en onze klanten aan een kwalitatief goed springpaard, veulen, fokmerrie of embryo tegen marktconforme en realistische prijzen. Ook in deze veiling is het weer gelukt om een fantastische collectie samen te stellen, met daarin voor ieder wat wils.”

Bekijk hier de gehele collectie van de eerste veiling, met daarin drie- en vierjarige talenvolle springpaarden, een prachtige en zeer goed springende goedgekeurde d-ponyhengst en zeer beloftevolle bevroren embryo’s.

Registreren

Om te kunnen bieden, vanaf 20 januari 19.00 uur, dient u zich eerst te registreren. Dat kan heel eenvoudig en gratis via de registratiepagina op de website van Paardenveilingonline.com. De veiling loopt af op zaterdag 23 januari vanaf 20.00 uur. Dit is uw kans om kwaliteit tegen een realistische prijs aan te schaffen!

Media Primair is de leverancier van de online veiling-applicatie van Paardenveilingonline.com