Uitslagen 2-5 feb

BORDEAUX 3-5 FEBR
CSI-W5*: 1.60m met barrage: 1. Kevin Staut FRA), Silvana HDC, 0/0-34,16; 2. Edwina Tops-Alexander (AUS), Cevo Itot du Chateau, 0/0-34,59; 3. Rik Hemeryck (BEL), Quarco de Kerambars, 0/0-35,54; 4. Denis Lynch (IRL), Contifex, 0/0-36,53; 5. Malin Baryard-Johnsson (SWE), H&M Reveur de Hurtebise, 0/0-37,78; 6. Marcus Ehning (GER), Plot Blue, 0/4-35,35; 19. Maikel van der Vleuten (NED), VDL Groep Verdi (4); 31. Gerco Schröder (NED), Eurocommerce London (8); 37. Harrie Smolders (NED), Exquis Walnut de Muze (16). Grote Prijs, 1.60m met barrage: 1. Marcus Ehning (GER), Sabrina, 0/0-41,26; 2. Pénélope Leprevost (FRA), Maestro de la Loge, 0/0-42,97; 3. Steve Guerdat (ZWI), Nino des Buissonnets, 0/4-40,05; 4. Philipp Weishaupt (GER), Monte Bellini, 0/4-41,56; 5. Ludger Beerbaum (GER), Chaman, 0/4-42,34; 6. Julie Epaillard (FRA), Mister Davier, 0/8-4,55. Accumulator 1.50m: 1. Roger-Yves Bost (FRA), Castle Forbes Vivaldo van het Costerveld; 2. Nina Fagerstrom (FIN), Mouse; 3. Pénélope Leprevost (FRA), Modena. CAI-W finale vierspannen: 1. Boyd Exell (AUS), 206,73 (0); 2. IJsbrand Chardon (NED), 225,05 (0); 3. Koos de Ronde (NED), 266,62 (10); zonder winning round: 4. Tomas Eriksson (SWE), 136,35 (5); 5. József Dobrovitz (HUN), 138,62 (10); 6. Zoltan Lázár (HUN), 165,65 (20); 7. Thibault Coudry (FRA), 166,06 (25). Vierspannen, eerste ronde: 1. Boyd Exell (AUS), 112,29 (0); 2. József Dobrovitz (HUN), 128,16 (5); 3. IJsbrand Chardon (NED), 129,24 (5); 4. Tomas Eriksson (SWE), 130,3 (0); 5. Koos de Ronde (NED), 133,93 (10); 6. Zoltan Lázár (HUN), 142,01 (10); 7. Thibault Coudry (FRA), 147,82. (10).

Stand Wereldbeker springen na 11 van de 12 wedstrijden:
1.         Rolf-Göran Bengtsson (SWE) 77
2.         Kevin Staut (FRA) 73
3.         Denis Lynch (IRL) 67
4.         Patrice Delaveau (FRA) 60
5.         Marco Kutscher (GER) 53
14.       Harrie Smolders (NED) 42
17.       Maikel van der Vleuten (NED) 36
Volgende wedstrijd: Göteburg 23-26 februari 2012.

VILLACH 2-5 FEB
CSI3*: Finale Gold Tour 1.45m met barrage: 1. Martin Fuchs (SUI), Karin II, 0/0/39,75; 2. Jürgen Mayer (GER), Roncador, 0/0/41,86; 3. Christian Schranz (AUT), Quartz van de Nieuwmolen, 0/0/42,63; 5. Wout-Jan van der Schans (NED), Eurocommerce Seoul, 0/4/39,41. 1.45m met barrage: 1. Marc Houtzager (NED), Sterrehof’s Uppity, 0/0/37,81; 2. Shane Carey (IRE), Trebox Acorada, 0/0/38,60; 3. Jack Ansems (NED), Wilkina, 0/0/38,86. 1.45m direct op tijd: 1. Simone Wettstein (SUI), Cash and Go, 0/58,94; 2. Vladimir Tuganov (RUS), Carvin, 0/59,07; 3. Bjorn Nagel (UKR), Quick Diamond, 0/59,20; 4. Wout-Jan van der Schans (NED), Eurocommerce Seoul, 0/59,53. 1.40m twee fasen: 1. Martin Fuchs (SUI), Lalik, 0/0/25,21; 2. Emanuele Gaudiano (ITA), Dassino, 0/0/26,86; 3. Daniel Deusser (GER), Comme d´Api van de Hacienda, 0/0/26,89; 5. Wout-Jan van der Schans (NED), Eurocommerce Sacramento, 0/0/27,65.

DOS HERMANAS 4-5 FEB
CIC3*: 1. Alex Hua Tian (CHN), First Love, 57.50; 2. Merel Blom (NED), Rumour Has It, 58.10; 3. Merel Blom (NED), Umberto DB, 58.80; 5. Elaine Pen (NED), Vira, 63.90. CIC2*: 1. Elaine Pen (NED), Dostojewski, 54.0; 2. Maria Dolores Alonso Freyre (SPA), Dante, 60.4; 3. Santiago Centenera Samper (SPA), Beethoven C, 66.7; 6. Jan van Beek (NED), Rinus, 71.9; 10. Jan van Beek (NED), Analyze This, 75.3.

OFFENBURG 2-5 FEB
CSI2*: Grote Prijs, 1.50m met barrage:
1. Mario Stevens (GER), Corlanda, 0/0/31,96; 2. Thomas Kleis (GER), Questa Vittoria, 0/0/33,19; 3. Janika Sprunger (SUI), JI’s Komparse, 0/0/33,37; 7. Ruben Romp (NED), Navaro, 0/4/35.03. Finale Middentour, 1.45m met barrage: 1. Albert Zoer (NED), Vigo, 0/0/36,35; 2. Jos Lansink (BEL), Dancer van ’t Heike, 0/0/37,85; 3. Michael Kölz (GER), Dipylon, 0/0/39,45. Finale Youngster Tour (8jr) 1.40m met barrage: 1. Ruben Romp (NED), Zerlin M, 0/0/28,42; 2. Alexander Schill (GER), Limnos, 0/0/30,44; 3. Patrick Stühlmeyer (GER), Lenitas, 0/0/30,47. 1.45m met barrage: 1. Felix Haßmann (GER), Horse Gym’s Balzaci, 0/0/28,10; 2. Janika Sprunger (SUI), JI’s Komparse, 0/0/28,14; 3. Tobias Meyer (GER), United Love, 0/0/29,12; 7. Tim Hendrix (NED), Varanka SFN, 0/0/29,70.

DEN BOSCH 3 FEB
Finale hengstencompetitie springen ZZ-Z: 1. Zambesi, Sjaak Sleiderink, 74pt; 2. Falaise de Muze, Sander Naber, 60pt; 3. Amadeus, Tom Brinkman, 54pt; 4. Arezzo VDL, Jessica Kurten, 52pt; 5. Astrello, Dave Maarse, 44pt. M: 1. Q Breitling, Sjaak Sleiderink, 93pt; 2. Biscayo, Hester Klompmaker, 87pt; 3. Bugatti VDL, Marcel de Boer, 84pt; 4. Bustique, Michael Hendrix, 80pt; 5. Bacardi VDL, Jur Vrieling, 72pt. L: 1. Charisma, Patrick Lemmen/Kristian Houwen, 87.95pt; 2. Carrera, Richard Kapteyn, 86.65pt; 3. Crespo VDL, Jur Vrieling, 86.5pt; 4. Cedric, Hester Klompmaker, 79.75pt; 5. California, Sander Naber, 77.45pt. VHO Trofee: 1. Zirocco Blue VDL, Jur Vrieling, 0/0/34.06 sec; 2. Warrant, Henk van de Pol, 0/0/34.47 sec; 3. E.a. Carambole, Willem Greve en Vittorio, Peter Keune, 0/0/34.72; 5. Zaall, Jur Vrieling, 0/2/46.04. Dressuur ZZ-Z: 1. Apache, Emmelie Sholtens, 354.5pt; 2. Zizi Top, Hans Peter Minderhoud, 329.5pt; 3. Amazing Star, Theo Hanzon, 320.5pt; 4. Armani, John Tijssen, 301pt. M: 1.Bon Bravour, Tom Franckx, 424pt; 2. Bristol, Kirsten Beckers, 381.5pt; 3. Bojengel, Stephanie Dorr. 377.5pt; 4. Briljant, Diederik van Silfhout, 318pt. L: 1. Chippendale, Severo Jurado Lopez, 336.5pt; 2. Cachet L, Mirelle van Kemenade, 326.5pt; 3. Chagall, Philip van Ommen, 305pt; 4. Charming Mood, Tom Franckx, 303pt.

ROGGEL 3-5 FEB
CSIYJPCH: Young Riders: 1.25m in twee fases: 1. Kristian Houwen (NED), Zjohn G, 0/0/28,46; 2. Ines Van de Bosch (BEL), Bahiano Montana, 0/0/28,48; 3. Kirsten Rikkert (NED) Winde RAG, 0/0/28,69; 3. Josef Jonas Sprehe (GER) Elle Chin, 0/0/31,41; 5. Charlotte Verhagen (NED) Zimba HI, 0/0/31,52. 1.35m tegen de klok: 1. Anne Marie Verheij (NED), Wiske, 0/0/60,35; 2. Jonas Josef Sprehe (GER) Tschaika, 0/0/64,90; 3. Charlotte Verhagen (NED), Acodetto, 0/2/73,21; 4. Kirsten Rikkert (NED), Ugano, 0/4/61,12; 5. Emile Brouwer (NED), Veldstar Covia Z, 0/4/63, 47. 1.25m in twee fases: 1. Kristian Houwen (NED), Zoriana, 0/0/30,59; 2. Louisa Muller (GER), Leo franco 0/0/33,24; 3. Lennard de Boer (NED), Duc, 0/4/25,04; 4. Tanja Niemi (FIN), Lord VI, 0/4/29,41; 5. Louisa Muller (GER), Caretano, 0/4/34,24. 1.35m met barrage: 1. Helena Hacklander (GER), Sue Curly, 0/0/37,65; 2. Louisa Muller (GER), Zazoe, 0/0/38,95; 3. Rob van Grunsven (NED), Talent, 0/4/37,07; 4. Emile Brouwer (NED) Veldstar Covia Z, 0/4/38,48; 5. Helena Hacklander (GER), Cayenne, 0/4/39,70. Kleine Grote prijs, 1.25m: 1. Kirsten Rikkert (NED), Winde RAG, 0/0/35,13; 2. Helena Hacklander (GER) Sue Curly, 0/0/36,23; 3. Kristian Houwen (NED), Zoriana, 0/0/37,06; 4. Lauren v Berkel (NED), Prele du Chanois, 0/0/39,89; 5. Chantal Hebbel (GER), Jackson, 0/4/35,95. Grote prijs, 1.45m: 1. Charlotte Verhagen (NED), Acodetto, 0/0/38,75; 2. Louisa Muller (GER), Zazoe, 0/0/42,89; 3. Anne-Marie Verheij (NED), Wiske, 0/4/47,28; 4. Emile Brouwer (NED), Veldstar Covia Z, 4/x/60,45; 5. Lennard de Boer (NED), Winn Winn, 4/x/65,73. Junioren: 1.25m in twee fases: 1. Michael Van Den Bosch (BEL), Uran, 0/0/26.83; 2. Alisa Danilova (UKR), Travano, 0/0/28.61; 3. Gertjan Casteels (BEL), Krac Du Reversey, 0/0/29.89; 4. Thijs Derks (NED), Fernanado, 0/0/29.98; 5. Dries Dekkers (BEL), Buzzlines Tornado IV, 0/0/30.89. 1.35m tegen de klok: 1. Michael Van Den Bosch (BEL), Utah, 0/0/48.53; 2. Alisa Danilova (UKR), Riesling, 0/0/52.90; 3. Chloe Vranken (BEL), Calisto Van De Windheuvel, 0/0/57.80; 4. Lisa Nooren (NED), Zigo, 0/0/59.85; 5. Yulia Mikheeva (RUS), Liucille, 0/0/59.98. 1.30m in twee fases: 1. Thijs Derks (NED), Fernando, 0/0/23.62; 2. Tim van de Oetelaar (NED), Verona, 0/0/25.29; 3. Alisa Danilova (UKR), Travano, 0/0/26.13; 4. Gertjan Casteels (BEL), Krac Du Reversey, 0/0/26.53; 5. Jens van Grunsven (NED), Zelina 0/0/26.89. 1.35m met barrage: 1. Lisa Nooren (NED), Zigo, 0/0/31.78; 2. Allen Bertram (IRL), Zanzation, 0/0/32.24; 3. Anne Charlotte Boegh Sorensen (DEN), Winny the Bleu d’lve, 0/4/29.48; 4. Zoi Snels (NED), Zorina, 0/4/31.29; 5. Laurens Houben (BEL), Evina, 0/4/34.90. Kleine Grote prijs, 1.30m: 1. Tim van de Oetelaar (NED), Verona, 0/0/30.67; 2. Thijs Derks (NED), Fernando, 0/0/32.70; 3. Allen Bertram (IRL), Simply Be, 0/0/35.81; 4. Jens v Grunsven (NED), Wikke, 0/0/41.64; 5. Pia Marie Schroder (GER), Pascal, 0/4/39.07. Grote prijs, 1.40m: 1. Alexander Vincentius (NED), Zadarijke, 0/0/36.68; 2. Lisa Nooren (NED), Zigo, 0/0/36.93; 3. Lisa Nooren (NED), Laetitia, 0/0/37.37; 4. Michael Van den Bosch (BEL), Casana, 0/4/37.11; 5. Niels Knape (NED), Knape Hout’s Veyron, 0/4/40.04. Pony’s: 1.15m in twee fases: 1. Laurie Touw (NED), Powergirl, 0/0/26,38; 2. Fabienne Eggenberger (SUI), Alfret, 0/0/26,73; 3. Simon Morssinkhof (BEL), Afelio Van De Kerkenbulck, 0/0/28,59. 1.25m tegen de klok: 1. Lisa Nooren (NED), Ronja, 0/0/53,62; 2. Lisa Nooren (NED), Lea du Gernier, 0/0/53,84; 3. Frida Martensson (SWE), Wild at Heart T, 0/0/54,00; 4. Maud Roosendaal (NED), Veni Vidi Vici, 0/0/56,80; 5. Laurie Touw (NED), Gieltje, 0/0/65,70 1.15m in twee fases: 1. Simon Morssinkhof (BEL), Golden Future, 0/0/23,30; 2. Fabienne Eggenberger (SUI), Alfret, 0/0/23,71; 3. Claudine Van Duffel (BEL), Nikelli’s First, 0/0/25,10; 4. Frida Martensson (SWE), Wild at Heart T, 0/0/25,83 5. Frida Martensson (SWE), Drishoge Bobby Sparrow, 0/0/25,93. 1.25m in twee fases: 1. Leontine Bruin (NED), Scapa SB, 0/0/35,73; 2. Teddy van de Rijt (NED), Kosmos van Orchids, 0/0/36,95; 3. Kelly Jochems (NED), Indorado, 0/0/37,95; 4. Rowen van der Mheen (NED), Ensilla, 0/0/38,41; 5. Lisa Everts (NED), July, 0/4/32,54. Kleine Grote Prijs, 1.15m: 1.Fabienne Eggenberger (SUI), Abraxas VII, 0/0/32,87; 2. Laurie Touw (NED), Gieltje, 0/0/34,35; 3. Kobe Hendrix (BEL), Kantje’s Amethist, 0/0/35,04; 4. Paulina Holzknecht (GER), Orchid’s Cathalina, 0/0/40,17; 5. Lisa Everts (NED), Stakkato, 0/4/31,14. Grote Prijs, 1,30m: 1. Lisa Nooren (NED), Ronja, 0/0/34,06; 2. Kelly Jochems (NED), Dark Spirit, 0/0/35,85; 3. Teddy van de Rijt (NED), Kosmo van Orchids, 0/4/36,30; 4. Lisa Nooren (NED), Lea du Grenier, 0/4/36,77; 5. Frida Martensson (SWE), Wild at Heart T, 0/13/49,38. Children: kleine tour en grote tour, 1.15-1.25m: 1. Thomas Gilles (BEL), Primeval Tornado, 0/0/28,77; 2. Thomas Gilles (BEL), Chatman, 0/0/29,92; 3. June Peeters (BEL), T.D Arco, 0/0/31,57; 4. Thomas Gilles (BEL), Playboy Vd Somme, 0/4/27,50; 5. June Peeters (BEL), Escudos Grafiti, 0/4/32,65. Kleine tour en grote tour, 1.15-1.20m: 1. Jill Verhey (NED), Volumia, 0/0/27,00; 2. Thomas Gilles (BEL), Playboy Vd Somme, 0/0/27,20; 3. Laura Hetzel (GER), Titanium, 0/0/28,09; 4. June Peeters (BEL), T.D Arco, 0/4/29,63; 5. Constantin Lauff (GER), Candiman, 0/4/30,31. Kleine Grote Prijs, 1.20m: 1. Thomas Gilles (BEL), Playboy Vd Somme, 0/0/34,62; 2. Xena Braeckmans (BEL), Veuergold Van Koekshof, 0/0/35,00; 3. Constantin Lauff (GER), Candiman, 0/4/39,55; 4. June Peeters (BEL), T.D Arco, 4/x/56,17; 5. Jill Verhey (NED), Alandra, 4/x/58,63. Grote Prijs, 1.30m: 1. Jill Verhey (NED), Volumia, 0/0/34,86; 2. Tim Birckenstaedt (GER), Power Lady, 0/8/41,13; 3. Thomas Gilles (BEL), Chatman 4/x/62,12; 4. Thomas Gilles (BEL), Primeval Tornado, 6/x/73,30.

BATHMEN 3-4 FEB
KNHS Regiokamp. Overijssel dressuur: L1: 1. Marije Klaassen, Allure Ruralia, 65,33%; 2. Amy Hendriks, Ziezo, 65,33%; 3. Tineke Otten, Whisper, 64,50%; L2: 1. Linda Mars, Caesar, 70,67%; 2. Marjan Bos, Aquino, 68,83%; 3. Lianne van der Horst, Golden Eagle, 66,83%. M1: 1. Sharon van Dijk, Amigo, 65,17%; 2. Lisette Kleine Schaars, Can’t Better, 65%; 3. Corina Pley, Allegria, 64,83%; M2: 1. Marije Klaassen, Allure, 64,33%; 2. Shirley Meijer, Bocelli, 63,67%; 3. Joyce Vegter, Brooklyn, 62,17%; Z1: 1. Inge Meijer, Don Amigo, 64,41%; 2. Femke Beljon, Verrolyn, 63,68%; 3. Kristel van Duren Alluro, 63,09%; Z2: 1. Corien IJspeerd, Luxform’s Zestful, 67,30%; 2. Femke Beljon, Zoraida, 66,75%; 3. Linda Verwaal, Schatzmann, 64,51%; ZZ-L: 1. Linda Kok, Campione de Prieros, 60,76%.

HEETEN 3-4 FEB
KNHS Regiokamp. Overijssel, pony’s springen, ZZ/DE: 1. Veronique Morsink, Flame, 0/0/57,61; 2. Veronique Morsink, Anouk, 0/4/54,67; 3. Mike Reinders, Amy Presa, 0/4/63,55. Z/DE: 1. Daisy Senger, Zerrany, 0/0/0/46,46; 2. Iris Hakvoort, Now or Never, 0/0/4/42,74; 3. Matthijs Klopper, Bruce Almighty, 0/0/4/46,21. Z/C: 1. Muriël Dijk, Angel, 0/0/52,21; 2. Ties Rothstegge, Quickstar, 0/4/61,27; 3. Coen Kerbert, Spirit, 4/8. M/DE: 1. Marjolein Jonkers, Zarville, 0/47,59; 2. Manon Damhuis, Jacco, 0/49.53; 3. Rochelle Pen, Bugatti, 0/52,77. M/C: 1. Marit Ekkel, Captain Jack, 0/0/4/53.91; 2. Iris Elshof, Kiek Uut, 00/0/25; 3. Rianne Dijkers, Berkhof’s Fly High, 0/4. L/DE: 1. Britt Wiefferink, Double-O-Seven!, 0/41,7; 2. Eva Oude Wolcherink, Valentina, 0/42,4; 3. Maureen Meulenbroek, Chanel, 0/42,7. L/C: 1. Danjel Houterman, Whoopy, 0/44,0; 2. Bas Haarhuis, Leon, 0/46,7; 3. Jet Klein Breteler, Daya, 48,5. L/AB: 1. Job Rothstegge, Twinsy, 0/37,8; 2. Elike Morsink, Chester, 0/42.7; 3. Jasper Reilink, Dipsy, 0,47,9.

BENNINGBROEK 3-5 FEB
KNHS Regiokamp. Noord-Holland, paarden dressuur, ZZ-L: 1. Robin Simons, Tiberion , 69.395%; 2. Lotje Schoots, Athene, 68.820%; 3. Joy Geerts, Tangerine’s, 63.282%; Z2: 1. Aimee Weise, Sportlife, 67.017%; 2. Wijnanda van Brenk, Toto-divette, 65.875%; 3. Carlijn de Boer, Zodinde H , 65.652%. Z1: 1. Larissa van Craaikamp, Airplane, 62.95%; 2. Linda Wijnker, Sir John, 62.58%; 3. Suzanne Both, Royal Dancer, 62.50%. M2: 1. Denisse Zeinstra, Aristos H, 63.17%; 2. Kayleigh van der Lugt, Brutus, 61.0%; 3. Romi Eikendal, Victor B, 60.92%. M1: 1. Amanda Rijkeboer, Balou, 65.75%; 2. Shani Pitcho, Blof, 65.42%; 3. Angelynn den Drijver, Pallieter, 65.0%. L2: 1. Marie-José Calis, Cristal, 66.42%; 2. Wesley Tesselaar, Tesselaar’s Cassanova, 64.0%; 3. Kelly Zuidervaart, Cadans M, 63.83%. L1: 1. Elly Olivier, Brand New, 67.0%; 2. Francis Verboom, Zonnehoeve Corona, 66.0%; 3. Priscilla Noorlander, Cordoba, 65.17%

BRONNEGER 4 FEB
KNHS Regiokamp. Drenthe pony’s, dressuur Z2/DE: 1. Melody Vroom, Balthasar, 66,28%; 2. Marjan Hooge, Mr. Matcho, 66,28%; 3. Marjan Hooge, Diamonds are Forever, 64,36%. Z1/DE: 1. Daniëlle Bos, Hero, 64,56%; 2. Judith Werkman, Hunsingo’s Tanacha, 61,91%; 3. Saskia van Boven, Ukalino, 60,59%. Z1/C: 1. Zoë Schipper, Amigo, 62,94%; 2. Mazarine Wensvoort, Alex, 61,62%; 3. Michelle Berends, Wesley, 61,03%. M1-M2/B: 1 Marit Meijer, Job, 64,83%; 2. Melanie Berends, Surprise, 62,50; 3. Melanie Berends, Himmeren’s Goudtopaas, 61,17%. M1-M2/C: 1. Claudia Mulder, Dijanka’s Jordy, 65,33%; 2. Nadine Runge, Sylvana, 61,83%; 3. Maaike ten Hoor, Figaro, 59,50%. M1/DE: 1. Rachelle Buining, Dropshot, 64,50%; 2. Amber Kamphuis, Pionier’s Niels, 58,83%. M2/DE: 1. Lisa van Mensvoort, Troy, 71,00%; 2. Mazarine Wensvoort, Lemniscaat’s Rapsodie, 65,33%; 3. Rolinde Meursing, Holthausen Frodo, 64,67%. L2/DE: 1. Judith Werkman, Brouwershaven’s Thomas, 404pt; 2. Sterre Zevenberg, Donnerstar, 393pt; 3. José Scholtens, Avintus, 379pt. L2/C: 1. Mazarine Wensvoort, Hoge Linthorst Maverick, 381pt; 2. Jolien Jongen, Ramon, 374pt; 3. Esther Koops, Bo La Belle, 365pt. L2/B: 1. Valerie Mijnster, Hoge Linthorst Brighton, 384pt; 2. Lisa Hamminga, Djinster, 381pt. L1/DE: 1. Paul van Hulst, Smoover, 414pt; 2. Lisa Paping, De Hullen’s Arogno, 403 p; 3. Romy Vreugdenhil, Mandy, 383pt. L1/C: 1. Isabeau Brouwer, Zeb, 376pt; 2. Nikki Saveneije, Dancer, 337pt. L1/AB: 1. Marscha Schutte, Twicky, 379pt; 2. Noëlle Bresser, Erma’s Melrose, 374pt. B/DE: 1. Nynke Visser, Zidane, 68.17%; 2. Joëlle de Vries, Sita, 67,67%; 3. Chanel Glas, Zoran, 66,17%. B/C: 1. Romy van Zuthem, Paladin, 398; 2. Christel Hartlief, Cee Jay, 396; 3. Floor van der Hulst, May’s Delight Westland, 392. B/AB: 1. Cindel van Dalfzen, Dustin, 390; 2. Dagmar Wever, Breezly, 386.

BUNSCHOTEN 4 FEB
KNHS Regiokamp. Utrecht, pony’s dressuur: Z2/DE: 1. Britt van der Panne, Ravel, 65,5%. Z2/C: 1. Nicole van Miltenburg, Rick, 60,5%. Z1/DE: 1. Yoeki Bos, Hof ter Eekter’s Jinx, 66,76%; 2. Charlotte Frehse, Let’s Dance Tango, 60.88%. M2/DE: 1. Estariel van Ginkel, Smaragd, 63%; 2. Sahrona Madirsan, Salai, 62%; M1/DE: 1. Britt van der Panne, Boginov’s Powergirl, 67%; 2. Emma van Engelen, Bono, 62,33%; 3. Britt Dekker, Riverdance, 62%. M1-M2/C: 1. Celine van der Geer, Garfield, 60,33%. M1/AB: 1. Anouk Frehse, Woody, 64,83%; L2/DE: 1. Laura Hoogstraten, Cezaro, 67,5%; 2. Denice Patist, Adaja du Bois, 64,67%; 3. Laurens Bolderman, Bolderman’s Valentino, 64,5%. L2/C: 1. Joëlle Benschop, Frits, 67,33%. L2/AB: 1. Wouter Janmaat, Mysterious Rhapsody, 63,83%. L1/DE: 1. Sem Stiemer, Orchid’s Ixion, 200 pt.; 2. Rosa Vergeer, Yelly, 198; 3. Emma Schrijver, Chucky, 195. L1/C: 1. Lianne Huisman, Pjotr, 191. L1/AB: 1. Romy Rozestraten, Gino Vanelli, 186.

SNEEK 4 FEB
Regiokamp. Friesland pony’s dressuur: L2/AB: 1. Sarah Anna Brinkman, Golden Spirit, 64.5 %. L2/C: 1. Dagmar Hiemstra, Veronica, 63,17%. L2/DE: 1. Jelmer Ketelaar, Jorrit, 66,50%; 2. Kirsten van der Hauw, Golden Princess, 66,17%; 3. Elynne Keizer, Beukenoords Komeet, 62,67%; 4. Joanne Smit, The Boy, 62,33%. M1/2/AB: 1. Jildou Kooistra, Sunny Boy, 64,00 %. M1/2/C: 1. Nienke Klement, Shadow, 61,67%. M1/DE: 1. Ellen Timmer, Averlind, 66,17%; 2. Nienke Pater, Silverstar, 63,17%; 3 Jantine Konst, Shutterfly, 62,50%. M2/DE: 1. Muriel Stienstra, Kantje’s Bundy, 65,67%; 2. Thessa van der Land, Shanna, 65,50%. Z1-Z2/C: 1. Dagmar Hiemstra, Niander, 57,79%. Z1/DE: 1. Rianne Kooistra, Nemara, 62,06%; 2. Anneke de Boer, Ghost Buster, 60,88%; 3. Michelle Konst, Spoekedamme Nikos, 60,59%. Z2/DE: 1. Rianne Kooistra, Charina du Bois, 68,88 %; 2. Bo Oudhof, Day of la Divinia, 63,75%.

ECHT 4-5 FEB
KNHS Regiokamp. Limburg, pony’s springen: L/AB: 1. Ben Klaessen, Twinkel 0-31,75; 2. Aafke van der Steen, Summer Rose 0-34,65; 3. Noa Eyck, Never On Sunday 0-35,46. L/C: 1. Niels Bulthuis, Kadanza 0-30,10; 2. Janine Maassen, Böckmann’s Amigo 0-31,62; 3. Charlotte Kuijpers, Hamco’s Black Jack 0-32,74. L/DE: 1. Mel Thijssen, Rody 0-34,81; 2. Julie Dorssers, Kantje’s Lady 0-35,42; 3. Shirley Schmitz, Jacklin 0-37,89. Z/C: 1. Sanne Thijssen, Ryan 0-36,66; 2. Ank van de Goor, Paola 0-40,15. M/C: 1. Nina Stroucken, Zorro 0-68,74. M/DE: 1. Kylia Houben, Eastwood’s Oscar 0-38,28; 2. Melissa Niessen, Dizzy 0-48,61; 3. Demi Kerens, J’adore Dior 4-49,65. Z/DE: 1. Gerco Steeghs, Venlo 0-40,19; 2. Rik van de Kruys, Ismarboy 4-40,94; 3. Sanne Thijssen, Calimero 34-70,91. ZZ/DE: 1. Sophie Schoonwater, Sky 0-47,05; 2. Fleur van Lier, E.t. 11-50,61.

SCHIJNDEL 4-5 FEB
KNHS Regiokamp. Noord-Brabant, pony’s dressuur: Z2/DE: 1. Lisanne Zoutendijk, Kostendrukkers Amaretto, 68,50%; 2. Lotte Meulendijks, Boticelli, 67,50%; 3. Joelle Peters, Geronimo B, 66,00%. Z1Z2/C: 1. Vera Egelmeers, Mentor, 62,50%; 2. Milou van Engeland, Sintels Hypos, 62,17%; Z1/DE: 1. Esmee Donkers, Don Diego, 64,90%; 2. Eline van Erp, Justin, 64,41%; 3. Kirsten Dirks, Narco van de Beekerheide, 62,45%; M2/DE: 1. Judith van Gennip, Special-indy, 67,67%; 2. Maayke van den Brand, Quinto, 61,67%; 3. Kim Roepen, Kr’s Macho, 61,33%; M1M2/C: 1. Daan van de Sande, Hakoena Matata, 65,83%; 2. Jolijn Cuppens, King, 63,17%; 3. Evi Snoeijen, Rody, 62,33%. M1-M2/B: 1. Laura van Eijken, Twisthoeve’s Sheila, 61,33%; 2. Tony Bongers, Binky, 61,17%; M1/DE: 1. Gioia van den Corput, Majestic Sogno, 65,00%; 2. Eva Wilmink, Farits, 64,67%; 3. Elke Hoogenboom, Tétu Hs, 64,50%; L2/DE: 1. Merel Vergouwen, Heidehof’s Leonardo, 68,67%; 2. Shanae Vermast, Kuikhornster Leonardo, 66,00%; 3. Lisa Bekkers, Nearco V., 66,00%; L2/C: 1. Cheyenne van Gog, Hacienda’s Libero, 68,67%; 2. Yvonne Stiphout, Mystic Flame, 63,83%; 3. Maartje van der Velden, Rusticade’s Brenda, 61,17%; L2/AB: 1. Laura van Gennip, Bont Fire, 70,33%; 2. Kimberly Loos, Tiësto van de Laarbeek Hoeve, 68,33%; 3. Ismay van der Stehen, Meedenblik Shining Star’s Paco, 66,83%.

DELFT 5 FEB
KNHS Regiokamp. Zuid-Holland paarden dressuur: ZZ-L: 1. Maria van den Dungen, Future, 63,58%; 2. Jessica Buying, W. Esther De Jeu, 63,14%; 3. Sanne van der Giessen, Abel, 61,86%; 4. Latoya van der Meer, Tazz, 60,86%; 5. Jacobine Dijkshoorn, Arriverdeci, 59,57%; Z2: 1. Jasmien de Koeyer, Tc Take It Easy, 66,62%; 2. Simone Both, Winnipeg Kds, 63,24%; 3. Simone Both, Tc Coldplay, 62,94%; 4. Ellen Adegeest, Berlin, 61,32%; 5. Kim Schmid, Apart, 60,59%; Z1: 1. Danielle van Mierlo, Azzurro, 66,03%; 2. Jeroen Hamelink, Armani, 63,68%; 3. Fransje van der Meer, Aquamarijn, 63,24%; 4. Kitty Dijkshoorn-Perridon, Zamgria, 61,62%; 5. Erwin Driessen, Unesco M, 61,32%; M2: 1. Jolanda de Pijper, Bombay, 67,67%; 2. Bob Koopman, Zafina, 64,50%; 3 Tim Swagemakers, Northsides-Biejan-Ros, 64,33%; 4. Mariëlle van Loenen, Axit Utopia, 63,83%; 5. Marcel Hermans, Tsjibbe K, 63,17%; M1: 1. Dorien Hoppener, Boa Vista Do Bria, 64,33%; 2. Anne-Mieke Hordijk-Wigmans, Amadeus, 62,33%; 3. Purdy van der Salm, Utopia Destiny, 61,17%; 4. Renate van Vliet, Audi V, 61,00%; 5. Serena Vergunst, Bonitamunde, 60,17%; L2: 1. Bernadette Rigter, Bulgari, 65,83%; 2. Shirley Wabbijn, Bonnarinn, 65,17%; 3. Rozemarijn van Schaik, Tc Choclat, 64,83%; 4. Carlien van den Brink, Canasta Dvb, 64,83%; 5. Mari-Lisa Kooijman, Beau-mere, 64,00%.